Babi insistoj ta fejoj vllaun me nje vajze por ajo eshte rrac e flliqt, familjen e ka te semur psiqikisht sepse... | Histori Të Jetës

Babi insistoj ta fejoj vllaun me nje vajze por ajo eshte rrac e flliqt, familjen e ka te semur psiqikisht sepse…

Babi insistoj ta fejoj vllaun me nje vajze por ajo eshte rrac e flliqt, familjen e ka te semur psiqikisht sepse… – Pershendetje histori te jetes desha edhe une te tregoje historine time jemi nje familje nga podujeva jemi 2 motra dhe nje vella motra e madhe eshte emartuar jeton ne perendim ka nje jete te mire por kur i erdhi radha e vllaut per fejes daja i vajzes ikishte thene babit qe une dota gjej nje vajz per djal neise u interesuam te gjithe sepse e kishte kohen per fejes dulen u pane vllau me kunaten qe tashe ekemi ne shtepi por vllaut nuk i kishte pelqyer edhe aq se vllaun ekam shume te mire ekjo svjen kerkun hiq me vllaun tem nuk ka bukuri fare eshte e shemtune por babi ja mbushi menen ja qika mire sene vene neise vllau pranoi dhe u fejuan pas disa mujave edhe u martuan tashe kane 4 vite martese se bashku dhe kane 2 femije por vllaun tim une po e shoh se nuk eshte i lumtur me kete martese edhe ne kohen kur akon i fejum ika thane motres qe spo me pelqen fare kjo vajz nuk eshte per mu por por qka eshte edhe me ekeqja e ka familjen katastrofe rrace e flliqt qe i themi ne o Zot vijn perzihen se babi vet pin e tana sdin edhe qka bon qashtu nanen eka perzihet kur tju nteket atybne vin e marrin qiken e vet qysh kur jemi ba miq me ata na rahat nshpi tonen skena mujt me nejt per fjalve tyne oh zoti i denofte edhe vllau veq qeta dy femije edhe ska dashte me hy ngoje te hallkut se tyben ekish majt tuli far rrace me shti mrena edhe pse kunata ne skemi pas tkeqe kurre meta nuk ban probleme po nana keqe pe prishke edhe qiken tuj u perzi je mikeshe truse nshpi tane mos i shtin hunt kudo po ata faren e kan qeshtu ma*** jahudi pe shohe edhe vet qe edhe vllau sosht ka edon hiq veq po kqyr me hek qafe mos me pa hiq se nje njeri qe sedon ske qef edhe me pa por tashe problemi ashte se mami po thote qka oshte puna ksaj veq nopqin ma shume po rrine se sa ne shpi tvet por babi gjithmone i del krahe kunates kur t don kome shku por mami osht kundra se po thote une punt e shpijes smuj me iba a nfajt vllau nuk pe don hiq se me pas dasht vllau se kish lan me nejt napqin tvet po eki mbajt ngat veti!