Babi dhe vellau me kan maltretuar shume,fillova me punu ne kafe ku ka muzike live dhe dilja gjdo nate me klient te ndryshem... | Histori Të Jetës

Babi dhe vellau me kan maltretuar shume,fillova me punu ne kafe ku ka muzike live dhe dilja gjdo nate me klient te ndryshem…

Babi dhe vellau me kan maltretuar shume,fillova me punu ne kafe ku ka muzike live dhe dilja gjdo nate me klient te ndryshem…-Ju lutem anonim. Pershendetje jam ni vajz 21 vjeqare. Kam kaluar gjithqka ne jet kam perjetu gjana qe sdi as qysh me kallxu se gjithmon qe e hapi ket plag ja nisi edhe kaj mshkon prap gjithqka keq. Un kur kam pas 14 vjet e mora rrugen e keqe po shkaku i rruges te keqe ishte babai im dhe vëllau im un isha fëmij vllau me rrihte shum vinte te shkollla me rrihte me dergojke naper shtepia te kojshive me vjedh kpuca e gjithqka un isha vetem femij u lodha nga mathtretimet etij nje dit un u mshefa te stacioni autobusav ne qytetin tim edhe ter naten kam ndejt aty kurse familja ishte duke me kerkuar gjithandej me gjeti vllau dhe me dergoj te nje shtepi qe skishte as dyr as dritare sapo e ndertuar aty kishte jargon ne tok dhe un u shtrina te flej trupi tij afrohej afer meje po nuk me preku pastaj ai me qoj te shpia kinse kam Qen me të nje dit un isha ne llaptop jasht te dera e ai te dhoma kur pash ai kishte nxjerrur .**** dhe provokomnte ne sy te mi un bertita o bab dhe nga frika tij u frigova te tregoj aty definitivisht un u qmenda me binte nonstop te fiket merrsha hapa te pij vetem te vdes dhe nonstop kisha mathtretime nga dy palat babai im me te gjith ai te gjithve na rrihte kendej kisha vllaun dhe nje dit un shkoj ne shkolll trupin e kisha te mavitosur dhe smund te rrija ne komt e mia dhe vllai kishte dergu policin ne shkoll per te mar informata nga un qe te tregoj se ma ka ber babai un tregova por e beja fajtor vetem time sepse nuk deshiroja qe babai im te perfundonte ne burg nga aty vllai filloj te me jipte bari filloj jeta ime te devijoj deri ne momentin se ika me nje qytet tjeter aty te punoj si kamarijere aty punova sme gjente askush thjesht rash ne njerz qe sgucoja as te levizja pastaj me futen ne muzik nate aty me mathtretonin ekstrem un sdija isha vetem femij me rrihte pronari por gjithmon me ka detyrat te dal me klient po gjithnje se kam dal kam ra ne njerzt te mir u tregoja se jam virgjine ju lutsha te mos me prekshin deri nje dit nje klient me ndimoj rrezikoj dhe jeten e tij per mua me nxjorri nga aty dhe ai filloj te dashurohet ne mua por edhe un ne te por qe lidhja jon ishte e pamunder sepse ishte I rraces tjeter po qe me ndimoi pa me prekur moralin tim deri arrita te kthehem ne shtepi po tregoj ne pika te shkurta sepse qfar kam kaluar un nje tmerr i jetes pasaj erdha ne shtepi dhe vendosa te dal jasht shtetit ka 3 vite qe jam jasht shtetit dhe akoma jam virgjine dhe sme besonte askush deri ja vertetova nga gjinekologu qe isha se te gjith me akuzonin mua asniher sme kan besuar por problemi im asht se jam duke fol me nje djal qe 7 muaj ai esht ne kosov un ikam treguar qe kam hek nga babai dhe vllau por si kam kallxu qe kam punu muzik nate dhe sdi si ti tregoi gzimi tij asht se un jam hala pa prek por nuk edin se si un kam perjetuar gjana te mdhaja frika ma e madhe asht se skam vullnet per jet me duket se askush sdo me mari qfar te bej ti tregoi ktij djalit se kam punuar ne nje muzik nate apo jo sdi me do shum e dua shum po e di qe kte gje sdo e perballoj do me ler thjesht kam gjet lumturin tek ai me ka ndimuar te rikthej ndjenjat e jetes ju lutna pa ofendime dua kshilla sepse ofendime kam perjetuar boll faliminderit shum.