fbpx
Ato se bashku ishin motra dhe une nuk e dija, me te dyja beja qef por njera me pelqente shume, me mashtruan sepse...

Ato se bashku ishin motra dhe une nuk e dija, me te dyja beja qef por njera me pelqente shume, me mashtruan sepse…


Ato se bashku ishin motra dhe une nuk e dija, me te dyja beja qef por njera me pelqente shume, me mashtruan sepse…-Prsh.Dua te jam anonim dhe ti tregoj dy histori te jetes time.Jam pak ne mosh po dukem mir dhe kam fizikun e mir po edhe punoj shum po edhe hargjoj.Kam dy femi po jan te rritur punojn po edhe une ju ndimoj kur kan nevoj nuk i le te heqin keq per asgje.E para ,punoja nje pun delikate shtetrore ku me von dhash dorheqje nga ajo…Po filloj,me erdhi ni rast dhe fillova proceduren ishte nje vajz 18 vjeqare po shum e pashme po edhe nje fizik te bukur…gjat marrjes me te e kuptova qe ja njoh familjen …po veq ja njisha nuk kisha ndonne miqesi.Ajo ishte kapur me supstanca te pa lejuara qe edhe vet ishte perdoruse.Mesova se nuk e kish kry shkollen e mesme se kishte pas nje skandal se*ual me nje pref.dhe kish abortu ne mosh te re te e shiku mu dhimt dhe mendova ti ndimoj.Per me e shpetu nga denimi e mora e qova ne psiatri kisha njiftesi aty dhe per 6 muaj e kthym ne normalitet.Ja perfundova shkollen e mbetur te mesme dhe e regjistrova ne fakultet te psikologjis.Krijum shoqeri po ma von u dashuruam dhe kalonim mir.I ndimova te diplomoj ne fakultet dhe u be master e psikologjis…e gjith kjo me ndimen time.Dhe nje dit thjedht u zhduk dhe nuk di me gje per te …kshtu ma shperbleu mundin dhe dashurin time.E dyta,e njifta nje vajz te re dhe fillum me dal po vetem per kafe dhe gjat bisedave ajo mi tregojke heket e veta qysh baba ka bo ndedhje dhe ka vdek nona i ka mbet ne kolic e kjo i ka pas 5 vjet qysh u marr ne nonen e vet nuk kan mjete ler barna jetojn keq nje rast migja i vet tenton ta dh unoj qysh jua kan .arr hisen e kta skan shtepi …e shu. gjana tjera te dhimshme.Fillova ti ndimoj pa asnje kerkes timen se mu dhimke shum.Po me von u lidhem pak me shum dhe benim edhe ndonjeher s**….nuk e beja me deshir po e beja ..Nje dit me thirfi me dal po tha po don edhe nje qik e migjes saj me dal me ne i thash ska problem merre kur e pash me pelqej shum se ishte simpatike sa qe edhe nikun ja vendosa ashtu…Po ne vazhdim sa her qe delshim vike edhe ajo me ne .Nje dit i thash shoqes time a ban me dal une me at vajz pa ty se na jemi shok qka do qe bejm e bejm kur dojm e skem obligim me tha po thirre.E thirra dul shkum ne dark bisedum i thash se po me pelqen se me qik migjes tand skom murgjo veq i nfimoj me tha e di.Dhe kshtu fillum delshim shlesh e ndimoja i bejsha dhurata dbe fillova me e dasht.Dhe pasi se i mizhim be te gjitha nje nat nuk e lente tel te qet.E qova te shpija.Diten tjeter e lyta me tha se e ka nje djal qe shlreson te fejihet me te po nuk e don shum …ja pranova se me tha nese nuk fejohem po me kalon koha .Dbe kshtu vazhdoj nje koh te gjat.Une kam shum .iq e koleg kisha edhe ne qytetin e saj .Nje dit me thirfi nje Koleg ne kafe dge .e tha simpatikja jite nuk po rrin rahat i thash e di e ka nje djal te ri me tha jo sasht ashtu se ate njeri e bjen e tjetri mbrenda 1 ore vhen e merr.Fillova .e dyshu i thash koleg a mundesh .e .a dokumentu me tha po.Qytetet tona nuk ishin larg 30 minuta .e makin.Nje dit me thirr kolega hajde per gjys ore arrita ku me tha aji tu pi kafe me tha ne ket motel afer qe e sbishim motelin e ke simltiken po jk me nje mashmull po me dy nuk i besova thadh ajt mos ja fut tha ok hajde me mu shkum hym te moteli dhe e murrem ne pytje ate djalin qe ju tregin dhomat dhe e ben pagesen.Nga friga aji djali na tregoj se ata perveq se e kan pagu motelin i kan dhon edhe 50 euro ati me hy tret ni dhom kolega me tha ajde po hym na aty e shihe vet i thash jo.Dulem nga moteli tu pi kafe e kryn efhe ata e iken.Mbas pak kohe po me thirr ajo po me pyt ka je e pys pse me tha kishim dal pak e kishim bo ni gjiro …se edhe kom nevoj per 70 euro i thash nuk mund te vij se jom nxon me pun…Ata tipat edhe e kishin mashtru per pages edhe kishin bo s*x me te….si thon ,”edhe me te q…edhe me te lon pa la”I gjetem ata tipat dhe i murrem ne pytje nga “deshira”na tregun krejt po na tregun edhe ma shum se qka deshtem na …emra te njerzve qe jon kon .e to …etj etj.Ky kolega me tha po i percjelli e po i arrestoj ato per pro*** i thash jo nese je shok i imi kur nuk ju dbimet e e shesin veten per nje pije e 20…30 euro ku po ta nin ty.Paramendoni ato ishin motra krejt qka me ka thon e para me kish rrejt se e kishin shpin ,nonen,baben,…e krejt po nuk e kishin vetveten ishin veq numra.Kete nuk ma bon ato po miresia e shpirtbardhsija ime besea edhe naiviteti im…mos me rrejt ajo e reja me pat pelqy shum se mu pershtat se u nisha mir me te.Kshtu qe ju mashkuht analizoni oak story te femrave e mos u boni naiv si une.