Aj me kishte tradhetuar me tjerat , Ndersa un i dhurova perqafime sepse

Aj me kishte tradhetuar me tjerat , Ndersa un i dhurova perqafime sepse…!

Aj me kishte tradhetuar me tjerat , Ndersa un i dhurova perqafime sepse – Ju Lutem anonym. Jam nje vajz 20 vjeqare jetoj ne Austridhe. jam feju qe 1 vjet e kshtu bashk jemi qe 3 vjet , 2 vitet e para shum mir jemi kon kemi kalu shum shum mir nejse mu perla e ksi sene ka gjdo qift najher po mas ni kohe janisen do probleme aj dojke me ndrru paswordin e fb.s dhe un ithash okej masi po don qashtu okej un deshta me lon ni koh me kqyr qka po bon aj edhe mas 1 muje qe e ndrroj aj passin un shkova n kosov edhe tash jakom nxon pasin tinxa kur aj ra me flejt un hyra n fb tina edhe lexoja ajo nat ka qen ma e keqja permuu ishalla zoti se provon kerkon qasi sene me pa un lexova qe kishte dal me turlifar qikaa tu lon takime e sene un at nat vendosa meja jep unazen me shku kur se aj smlejke janisi kajke e kapke kryt edhe i bike pishmmon qe ka bo asi sene edhe ma bojke veq falma edhe kurr ma ksi sene skan me ndodh edhe un as nuk i folsha as kurgjo kurse aj shum ja nisi kajke qe sun e pajsha ma edhe u qowa e kapa perqafe qe sun e pajsha qashtu nat gjendje apet edhe pse qka mka bo un prap ekapa perqafe edhe aj mkerkojke falje tu kajt mfal e sene edhe ja fala un ama spodi akom bo gbim qe jakom fal ne prap duhemi shumm po po tutna qe prap mos po bon najsen se qysh thojn msohen keq thot ma fal prap e bon apet najsen . qka po mendoni ju a kom bo gabim qe jakom fal ? Aj me kishte tradhetuar me tjerat , Ndersa un i dhurova perqafime sepse