3 Vjet si Burr e Grua flem te ndar, jam njoftuar me nje djal 2 vite me i ri se Une por kam filluar te... | Histori Të Jetës

3 Vjet si Burr e Grua flem te ndar, jam njoftuar me nje djal 2 vite me i ri se Une por kam filluar te…

3 Vjet si Burr e Grua flem te ndar, jam njoftuar me nje djal 2 vite me i ri se Une por kam filluar te…

3 Vjet si Burr e Grua flem te ndar, jam njoftuar me nje djal 2 vite me i ri se Une por kam filluar te… – Pershendetje per te gjith lexuesit e ksaj histore …Jam nje grua 26 vjeqare dhe kam nje vajz 5 vjeqare e ndar nga burri vetem me fjal qe 3 vjet gati me dokomenta ende hala shkaku ndarjes ishte se mka tradhtu 4 her ja kam fal por mo nuk kam forc per me fal hala hera fundit qe me tradhtoj ishte para 1 muje e zuna me foto bisedova me te dashuren e tij dhe perfundoj gjithqka por ki ende vazhdon te me thot se sdo te ndahem fjal te ndryshme me mban me forc se un nuk kam krah per at dhe nge kok si don po tash un kam fillu me lujt loj nuk mdo nuk edu un smuj me kuptu ni njeri qe nuk tdon pse te man per pastrim e gatim ndersa mardhenje skem qe 3 vjet si burr e grua flem te ndar vetem dokoment martuar po nuk shkon kshtu, para 1 jave jam njoftu me ni djal me at esht gjithqka ne rregull por esht me I ri se une 2 vjet dmth I ka 24 vjet edhe ka probleme osht si invalid komen e djatht e hec vetem me gishta ndersa doren e djatht e ka tpa levizshem por nuk me intereson pamja se si duket apo si esht ntrup thjesht mpelqen ose muj edhe me than me plot fjalen e du qat djal po realisht nuk I kam tregu sepse kam frig prej reagimit tij shkaku qe esht ma I ri edhe qe esht beqar ai me thot se I pelqej do trrije ma shum me mu po un frigohem prej te ardhmes shum edhe pse e du osht qysh osht sepse Zoti e ka Sprovu si mu ne martes e jet edhe at e ka Sprovu ne trup them kur te ndahem me dokomenta komplet mi tregu se e du apo nuk e meritoj at djal une apo ndoshta AJ meriton ma mir se un apo kuedi une jam ne nje rrug qe smund te drejtohem met vertet kur jam me te me pushon zemra ndihem aq rehat vetem kur e shoh ne sy kur flet e tregon ndonje gje komplet trupi zemra pushojn osht si nje lloj ndjenje qe nuk pershkruhet as me fjal as me asgje nuk esht njeri ai engjull met vertet per gje ndjen e tij nuk me kish interesu aspak dhe as per te tjeret se qka kishin mendu ne rrug por mua me intereson prej kumentusve nese Kan pak mundesi te me tregojn se qka me vepru a mos mi tregu pas shkurerzimit qe e du a me I tregu nese nuk ja them tpakten tlargohem pak mos te maj mendjen tek ai nese ia them a e meritoj un at person aq te mir ne shpyrt e zemer qka osht kjo gje po mendoj qka tveproj thjesht me duhen keshillat e juaj sa do pak te kem diqka per te vazhduar apo ndalur dua qe ju qe lexoni ket histori te me tregoni se qfar kishit ber te ishit ne vendin Tim a do e make mbaje dashurin te fshehet ne zemer gjithmon apo do ti kishit treguar ndodh qfar te ndodh pa pamvarsisht gjendjes se ti edhe pse nuk mundet me hec e me livrit doren zemren e ka shpyrtin me pelqen edu ashtu si esht ju lutem qe tme keshilloni motra dhe vellezer te kesaj faqe se si tja bej e vetmja zgjidhje ishte per mua te ja tregoj juve ket hall se gjdo kujt pershkak se nuk du tkam kritikime prej askujt ndoshta pom kuptoni mos te vazhdoj shum me plot fuqin e zemres ju kisha lut te jeni ne vendin Tim qfar do kishit vepruar per gjdo kend qe do te komentoj ju faliminderit Zoti mos e sprovoft askend kaloni mir.