prej shpis

Vjehrra veq po don me m’qit prej shpis qata Une nuk po bej za, nese Burri jem esht budall me dal atehere…

Vjehrra veq po don me m’qit prej shpis qata Une nuk po bej za, nese Burri jem esht budall me dal atehere… – Te lutem anonym: jetoj ne Pr. kam disa Probleme me burr shkaku vjehrres. E du qe shumica kan probleme me vjehrri po burri jem nuk man hiq ka une teu. Tej tash Jena shku mire pa kurfar Problemi prej se ja ka nis mu perzi vjehrra e ka pru prunen qe dashta me dal prej shpije po hatri djalit qe e kemi dy muj apet durova. Problemi ma i madh qe me Burr perlahmi shkaku vjehrres qdo dit prisja me kalu koh e thojsha behet mire po jo po shtohen problemet, vjehrra pom doket veq po Don mem qit prej shpis qata un nuk po bej za nese burri jem esht budall Edhe nuk Menon ma larg Edhe me thot mu nda ok e di bile qe un Sja kum ba vetes ay nese vendos ashtu… Po un Jam 100% sigurt Edhe po e ndjej qe nuk ka me zgjat martesa jonë ma shum dhe pom shkon menja per dit te djali … Qysh mu rrit jetim pa babe? Krejt po ma bojn duro se me fmi ma i miri ste merr ma, po qa pom vyn ma i miri kur sjam rahat? Me rendsi per mu me pas fmijen tem se sa nje Burr Tjeter … Ay Burr qe me din me merr Edhe me fmi po te shqiptart Ska kshtu po ma bojn ka me net nje nuse e re 24 vjet tu e rrit djalin e vet… Apo jo?!