Veq Zoti qe ka dite me e fale Burrin tem, por iku ne boten tjeter dhe me la me vajzen e vogel 5 muajshe! | Histori Të Jetës

Veq Zoti

Veq Zoti qe ka dite me e fale Burrin tem, por iku ne boten tjeter dhe me la me vajzen e vogel 5 muajshe!

Veq Zoti qe ka dite me e fale Burrin tem, por iku ne boten tjeter dhe me la me vajzen e vogel 5 muajshe! – Pershendetje stafi histori te jetes desha edhe une te ndaj historine time me ju. Jam nje femer e re ne moshe permbi se 20 vjeq kur kam qene me re rreth moshes 18 vjeqare jam njoftu me nje djalosh me msit me te vertete ishte djalosh ishte njeri me ndergjegjje te paster oh Zot veq Zoti qe ka dite me e fale si e kam pare ne fotografi me hyri ne zemer dhe e lam me u taku dulem u pame me dy palt familje ram dakort dhe u fejuam kaluan afer 1 vjet fejes mu doke vetja se isha femra me e lumtura ne bote sepse e dashuroja me gjithe zemer po ashtu edhe ai mua se jam edhe vet e bukur bem plane per dasem u martuam me nje dasem shume te madhe gjithcka shkoi ne rregull shume kemi qene te lumtur skemi lan vend per pa e shetit oh me ju thane t drejten jo qe e kam pas burre po sdi qysh me ju pershkru raportin e qe e kemi pas ndermjet vete e kam pas si shok si vlla qka kam pas tmire e tkeqe e kam nda me ta por Zoti sdashti ma shume me na lan me u knaq ne kete bote na ndau pergjithmone ne kemi pas tjera plane Zoti tjera plane pas 1 vjet e kater muajve lindi femija u gezuam shume pa mase oh Zot skish ndjenj me te bukur se me u ba prind oh Zot kurre se kam mendu qe vjen ajo dite e zeze per 1 minute krejt ai gezim me u kthy ne hidherim pas 5 muajve qe lindi vajza bashkshorti im humbi jeten ne vendin e tij te punes ishte muaj dimri isha tek familja ime dmth tek prindrit e mi dhe ne mesdite shkova tek familja e burrit kur ate dite kemi bisedu me burrin ne telefon si gjithmone qysh kena fol aj ndoshta e ka dite qe e ka vdekjen afer e per ata me pate thirre me fol per se fundmi here e une se kam mendu se e kam vdekjen ngat mbas ni ore qe patem bisedu burri im humbi jeten oh Zot qfare hidherimi po ate qka po e caktojke allahu sun pe ndalke kerkush sthone kote njerzit me te mire Zoti merr afer vetes shume e vertete qenka kjo thenie pasi qe u mbyll e pamja e burrit vajzen e lash atje tek familja e burrit dhe u ktheva tek familja ime se smujta me ndejt me rujt per shkak te moshes se re oh qfare hidherimi qfare halli kom pas veq nje Zot qe ma ka besu inshAllah ket sprov qe ma ka qu Allahu shperblim per boten tjeter tash kan kaluar 3 vjet une ende nuk jam martuar nuk po muj asesi me e harru sdi si do tia dal jetes kur tkqyrsh edhe kjo jete bolle e gjate se spja vlejke ma me jetu sdi per kan jam tuj jetu une per kerkan hiq oj vajza dashuroni burrat e juj mos tkeni grindje se spju dihka jetes asnjehere se i bini pishman por tana ashte shume vone o lexues te dashur kujna ju ka ndodhe qeky rast ju kisha lut me ma dhan naj kshill se jam teper keq ju pershendes nga zemra lexim te kendshem.