Une kerkova keshill nga ju e jo sharje, nuk ju lipa as para as shpi me më ndërtu, jeta ka shum sfida dhe... | Histori Të Jetës
kerkova keshill

Une kerkova keshill nga ju e jo sharje, nuk ju lipa as para as shpi me më ndërtu, jeta ka shum sfida dhe…

Une kerkova keshill nga ju e jo sharje, nuk ju lipa as para as shpi me më ndërtu, jeta ka shum sfida dhe… – Jam ajo vajza çka më keni shajt edhe mke ni ofendu, nuk kërkova nga ju sharje , po këshill dikush nëse din diçka për viz , kontrat punë, nga burri par kam dal se aj kish pas tjeter ma para edhe aj me shkatroi, me fundosi, humba gjithçka ra në burg, un I shita krejt edhe punoja edhe at e ndihmoja me dal nga burgi, po aj apet vazhdoj me at pasi dul , deri sa ishte burg thojke ty je për mua nën bab e krejt po pasi dol, ajo kurr ja prishi jetën edhe me mua at herr ja dha shkelmin edhe e la tana aj u qmend u kthye te unë por unë nuk ja fala, se une lodha , me fundosi krejt me nerva edhe ekonomikisht, pastaj mor një nga tetova , edhe asaj ja mor te gjith pasurin tani është martu me ashkalike, a sa I perket këty si jena në lidhje metvertet , secili ni kulm e ka po nuk jeton vetëm jan shum vllajn edhe skena shum kushte më jetu të gjith ne atë shtëpi, e vetmja rrugë dalje esht me shiqu dikush çka din dikë çka jeton jasht kontrat punë, nuk ju lipa as para as shpi me më ndërtuar vetëm një këshill si njerëz mulsiman, a ato femra çka paragjykojn provojë 3 e 4 dhasht zoti ato vet me provu rastin tym edhe at herr të flasin kështu në ket menyr. Jeta ka shum sfida e probleme, nëse smundesh me I ndihmu dikuj barem Mos ofendoni sot I ndodh motrës suaj neser ju ndodh juve paragjykime plot mos ka aj fole me tjeter e njofshme kjo histori e pa njofshme do me than të gjitha vec me ja fut kot sa më lendu dikë me shum po ajo Nita si duket kjo histori e njofshme se aj ka fole me tjeter kënd, paske qen pjesë e aty ndoshta çka je aq shum e sigurt se aj esht fole me tjeter e ku ta di un çka mos e zgjas ma shum para se të folni njeher mendoni se as njëra sjeni perfekt , bash pi qefit askush nuk shkruan këtu edhe askush nuk ndahet nga burri vec atyre femrave la****.