Une jam dashuru ne te pa e taku kurre, jam dashuru n’fjal te tij, n’buzqeshjen e ti, kurr nuk e … – Histori Të Jetës

pa e taku kurre

Une jam dashuru ne te pa e taku kurre, jam dashuru n’fjal te tij, n’buzqeshjen e ti, kurr nuk e …

Une jam dashuru ne te pa e taku kurre, jam dashuru n’fjal te tij, n’buzqeshjen e ti, kurr nuk e … – Ju lutem mos ma publikoni emrin. Jom nje vajz 22 vjet dhe jam ne kontakt me nje djal ai esht 24 vjet, nuk jem taku hala tek jem shum larg po jem njoftu na ka pelqy njoni tjetri dhe tash muj me than se e du dhe qe se ndroj me kurgjo nket bot, njerzve ju doket qmenduri apo e pa besushme qysh me dasht ni person pa dal me to ama veq nese del e bon gjithqka me ta sdo me than qe veq ashtut mun e dashuron, un jam dashuru nfjal ti nbuzqeshjen e ti jem larg po na ton kohen flasum ton kohen me kamera kajher me doket se jom rrit me to, po kam frik se mos po e humbi se esht shum nervoz dhe kajher ka te drejt se un pe teproj kajher si besoj dhe bohem gjeloze jem nda niher se edhe ai esht shum gjeloz dhe ai ska deshir un as me ba hajgare per djem sguxoj mi permend djemt hiq se qartet dhe bohet nervoz um bertet tani thot pse jem larg bahet nervoz un pi thom qe esht sprov e zotit dhe ne duet me pat durim. Un fali namaz fali 5 koh namaz plus nafile namaz dhe ai prap kajher mendon se dal un se shkoj naper diskoteka qe dal naper kafiq mendon se mos flas me naj djal tjeter kur i them ti sme beson thot aje normal mos met besu me mendu vertet se je ksi qike nuk flas nuk humbi koh me ty sdi osht i shtir po un pe duroj se pe du spo du me u nda se spo du me gjet tjeter se ky nuk del naper diskoteka veq punon gati kurr sdel menxi 1 her njavt edhe vet i tham dil, del me shok osht tamon qysh e du un apo gjdo femer ama veq i shtir shumm sdi qa me bo sdi a ja vlen me duru ama as me u nda spo muna se spo muj pa to jam msu me to. 1 her jem nda dhe mu mu dok se mori fund gjithqka dhe se kurr skem me kan bashk dhe tu e njoft qe ai osht kokfort dhe nervoz i humba shpresat ai prap me shkrujti me thirri me luti mu pajtu mthojke spo muj jam msu me ty spo du met humb ti mqetson ma zbut zemren sa do qe boem nervoz prap pom ban per veti spo muj tdu jam dashuru edhe ose nuk tkam taku, un niher sdashta mu pajtu dojsha mu msu pa to ama shkrujke tan kohen ma kthej mendjen u pajtova, jom msu me to tash jem bashk edhe pak kem mu taku menxi po pres me taku po kajher po thom ma mir me u nda po kam frik qe po lendona po them mos ta du aq shum tlargona. Se un sguxoj me fol gjithqka duet me pas kujdes gjdo fjal qe e flas se ai nervozoet nervozoet shum shpejt tani qkas me thot ma ban neser mu martu ti ske kujdes qa flet tona e ksi senesh ama un pe duroj pe qetsoj mthot un tdu ama jam nervoz smuna me hek nervozen e un aq shum pe du po e perballoj ket po thom mjafton me kan bashk e di qe mdo po dyt jem gjeloza kokforta ama un po ja shloj rrugen a ja vlen me duru a ja vlen mi besu se ma ka bloku fbn e krejt veq ne telefon qe flasum gjdo ofert gjithqka refuzoj per kto ja kam dhon besen qe se rrej qe nuk e tradhtoj ai prap ka frik qe nuk e du e qe pe tradhtoj se di pse un hiq gati kurr spo dal veq shkaku kti mos mu ba marak. Mfalni qe ju mora koh ju lutem mos boni kritika se mu pom duen kshilla jo kritika.