U ndava me Burrin mora 5 femijet dhe erdha ne Gurbet, tani dua te kem dike te ndaj kohen time me te sepse… – Histori Të Jetës

U ndava

U ndava me Burrin mora 5 femijet dhe erdha ne Gurbet, tani dua te kem dike te ndaj kohen time me te sepse…

U ndava me Burrin mora 5 femijet dhe erdha ne Gurbet, tani dua te kem dike te ndaj kohen time me te sepse… – Jom nje femer 45 vjet Nana pes fmiive edhe dua me da nje histori Tim une martove me nje burr ne ate koh me fejun prindit pa pyt mu fare mej her jom martu Kan fillu problemet ne fmilje se ajo familje ish kon msu me ba zullum qysh ai burri Im kish pas edhe dy gra para mej na nuk kena dit hiq ai gjthmon mka ofendu burri mka rre gjthmon me shtike te dhoma nanes vet te motra te vet une kry dy vjet qu martova me dulen familja ne gurbet nat koh une kish vetem vajzen e mu mu dhimt vajza une me lan e me shku une me familje ne gurbet Mos te zgati MA shum une meta ne kosove vetem, familja shkrun nje kohe te gat u kan, une me vite se kom pa familjen me sy se skishin dukometa me ardh ne kosove hajt hajt une tu dure gjthqka pej burri e pej familjes se ti bone hesap na lejke pa buk, ju Mos besofshi na ka pa zoti kena duru uni familja mqojke paret me ble per shpi aje gjthmon qojke Mas ku***** e Mas rakije I fitun familja dukometat e vedosen me ardhne pushim me te gjitha te mirat e me pare Ai Kur nuk mka LAN qete as mu as familjen Time une di qysh e kryjten fmilja pushimin nje dit dodhi e erdh motra tij e me maltretuen ne banes Time une nuk kisha buk nshpi me Hanger krejt paret I hargjojke vend qe me ardh me kerku falje qka po bon vllau i saj ato ardhshin me bojshin zullum e une jom me ba Respekt der Pik te fundit po dikuj edhe shprtin tja jepsh nuk ta din per nder edhe i dul ren edhe motres tij mu me maltretu kunaten edhe burrin une i lajmrova ne polici qysh kurr Njet Time me vite Kom jetu te burri kurr policin si kom thirr deri mu lodh shpirti e udava nga Ai e vendosa ne banes te fmiljes Time dy qytete MA larg Ai me arthke atje edhe banes te fmiljes nuk like Rahat aje gjthmon mka tradhtu mu mka ba pa drejt POR une u mundojsha mos me prish fmilje edhe u lodha nga ai une mora fmit e ika ne gurbet fitove dokomentat menjeher edhe jetova disa vite vetem me fmi pas disa kohe u njoftova me nje djal permes iternet MA mushi mendjen tu fol mir per veti jom kshtu jom i sjellshum e i besova shume edhe fillova lidhjen erdhi te une e jetoj nje vit me ta Ai ish kan pis e per Mi pis me gjthat te zeza qka skish bo ai une dua nje keshill prej juve une Kom banes tem paret e mija fmit Mi gjthat te mirat veq du me pas nje keshill nga ju une jom vet veq me fmi a pom thuni ju mu lidh me dikon me bashkjetu se ne grebet asht kret ndryshe fmije po rriten per veti kur te hi per dhoma te fmive me thojn MAM qka po Don, po po du me Njet bashk jo Mami dil se po msojm po lujm itrnet une po rri e vetmum dhom secili prej tyre ka punen e tij veq ju kisha lut qfar keshille pom jepni jom nje fmer qe kom vujt nkete jete shummm qa ska vujt kush une Kom vujt Kom perjetu gjera qe ska perjetu kush. Ju faleminderit.