U kurorzuam me mori virgjerin dhe iku, Ai mendoj ti behem sherbtore por gabimi im i madhe ishte... | Histori Të Jetës
mori virgjerin

U kurorzuam me mori virgjerin dhe iku, Ai mendoj ti behem sherbtore por gabimi im i madhe ishte…

U kurorzuam me mori virgjerin dhe iku, Ai mendoj ti behem sherbtore por gabimi im i madhe ishte… – Pershendetje per lexuesit e kesaj faqeje. shkruaj ketu nga facebooku i nje Mikes time ngaqe une nuk kame fcb timin personal Ju lutem anonime. Edhe un si gjith te tjeret dua te ndaj nje pjes te jetes time te kaluares dhe te tashmes.Jam nje vajz 25 vjeqare nga Ks, Historia ime eshte se para 4 viteve u njofotova me nje djal nga ks por qe jeton ne Zvicerr isha ne shkoll dhe nuk kisha interes te kisha lidhje sepse me interesojka shkolla me e perfundu.. por ket person e njoha nepermjet ilakeve keshtu ma propozuan si djal te mir dhe te pjekur, un isha 20 vjeqare ndersa aj 28 vjeqar.une isha duke e kryer vitin e fundit te shkolles dhe familaj me thoshin pse nuk ke deshir me u njoftu me te a mos ke ndonje tjeter a qka eshte puna,, por rezistojsha jo dhe joo dikur thash ok po provoj e po bisedoj me te, aj erdh nga ch u njoftum bisedum dhe vendosem mu feju u fejum kemi ber edhe konorizim 4 muj e fejuar e konorizuar familjarisht e bom publike hajt me vendos per me u rahatu me nje mashkull te pjekur edhe me nje familje te edukuar por e kot, me besoni jam nje vajz shum e urt jo qe po du me u levdu a diqka po jam engjull bree aj me murr virgjinitetin iku ne zvicerr dhe me premtoj qe do ti rregullon dokumentat dhe do te me merr me veti, por jo nuk ndodhi keshtuu,, 1 jav nuk mu lajmrua sepse ishte ne dilem qka me vendos por aj me tha qe nuk te dua edhe vazhdo jeten tende as ty as familjen nuk ta dua. u merzita shum mu shkaterrua jetaa kajsha qdo dite sa qe rash ne depresion nuk disha ku jam. i rash pishman psee u fejova me te se edija qe ndoshta do tme ndodhte diqka. me besoni me tha se sdu ate jem me ty per arsyje se familja jote spo te lejoj te lir me dal me mu mu knaq , aj kishte deshir mem marr ne shtepi ketu e me ja maru punt te gjithaaa e ende pa u be nuse si nje sherbetore te gjitha ja krysha ja kum dasht familjen shum, po ashtu edhe kto ekam dasht shum se ishte i pari mashkull jeten time qe u dorzova por ishte gabimi me i madh i jetes time. Nuk edi pse jam ksi njeriu qee smund tja kthej fjalen askujt por vuaj shum dhe qajj per qdo gje qe me lendon.nejsee u ndam erdh e fshiu konoren dhe u largua nga jeta ime,, mbas disa mujjjjjjash e kuptova qe aj kishe qen ne lidhje me nje vajz tjeter te moshes se tij, por lidhje e tij zgjati 3 vite me at vajz u martua edhe 6 muj e mabjti at femer ne shtepi po eka leshu edhe ateee u nda nga ajo me ate ishe i martuar ne ch ndersa me mua jo sepse mendoja qe do tmu bente viza e tme merrte por i dha fund aj sepse kishe qen tip i pa vendosur dhe avanturist. vujta shummm per to deri sa thash sdo ta mendoj me. e kryva shkollen edhe tash punojj Infermiere* moter medicinale ne institut) por 4 vite spata mashkull ne jeten time pas tij sepse kisha frik te lidhesha edhe pse kam pas oferta shummm po i refuzoja nga frika dhe u lendova shumm. tash po ju tregoj vellezer dhe motrra te mija puna eshte se pas nje kohe nje shok i imi me propozoi per nej shok te tij qe te kem lidhje me te dhe te njofothem i thosha jojo sepse aj shoki e dite rastin qe me ka ndodhur me ish te fejuarin por me tha qe bisedo me kto edhe kqyre qysh pot hec,, nejse pranova u njoftova dulem bisedum i tregova per rast e kret qekjo qe jom me tha qe sme pengon qdo njjjjjjjjjjjjeriut ne jet i ndodh nje rastesi. ne fiilim ja nisi me thir me fol me shkru e kret po ky koh pas kohe e hupke kontaktin me mu sa i bojke tel e sa si bojke me genjejke jo valt spo bojn bisa dikur e heki kret nr edhe nuk dita asgje per te 3 muaj qajsha shum se nuk edisha a esht gjall a qka u bo me te sepse u zhduk pa arsyje pa shpjegime, 2vite gati jemi bashk po her te ndam her te bashkuar mbas 3 muje u lajmru dhe me tha qe kishe qen i zene me nje femer ne pernemdim edhe per at pun ika ndrru nr edhe eka hup kontaktin me mu gjithmon me dallavere ky me rrena te une tum lendu shum e ma shum, jetojm ne qytete te ndrryshme 1 or largesi por 1 her ne muaj vjen me takon ose 1 her ne 2jave. sepse aj nuk eshte ne pun edhe i kuptoj mundesit e tij. por una jam ne lidhje intime qe nuk edijn familja veq zoti dhe nje mike e imja per ket person. JA FALA qe ka qen me at femer edhe pse ne te njejten koh ishte edhe me mua por e shihsa qe diqka nuk esht ne rregull me te, edhe i dham fund i thash u desht mem tregu qe je me dikond tjeter e jo mem lendu. u kthyy apet mas 1 muji me tha qe kurr ska met lan u ndava nga ajo dua te jem me ty te lutem kthemu por mu mi ka verbu dashuria e tij syt dhe ju ktheva aj e din se kush jam dhe qfare jam asje her ska gjet diqka te dyshimt te une per me gjet aryje mu largu po si thash o shum dallavergjii prob osht se tash u bo shum ende sjan 2 vite te plota por per mua jan mjaft nuk me ka njoftu me askend te familjes vetem me thot ka koh ka koh ky ska besim ne vetvete se pari edhe jam ne zor prej tij se ju ka bo si smuje ne kry qe kret kohen me lodh ne tel ku jam ? qka jam ka baj ? bisa edhe ne pune me pengon sepse duhet ti pergjigjem ne tel qe ti jap llogari. nese nuk ja qel telin aj ka me mendu se ka jam apo qka jam tu bo meniher, ky ka bo ose bon prap sene te mshefta tines meje edhe mendon qe un boj si aj njejt por sesht ashtu. POR her me thot te kam per serjozisht se mos met dasht stu kisha kthy e her me thot spo di qka met thon, une jam ra ne hall se spo di qka me bo me ket njeri a me i than ti ne pun tone a me prit edhe pak me kqyr qka po veprom po ky njejti oooshtt sbesoj se ndrryshon veq qka osht ka me lendon shum bree eduuuu me gjith shpirt as nje mashkull tjeter nuk me intereson edhe pse kam shum oferta por te gjitha i refuzoj tel : ma kontrrolon gjith asgje smundet me gjet. ju lutna pa ofendime dua mendimet e juaja se asnje her nuk komnetoj ne ket faqee sepse te gjitha shkr**et i lexoj por asjeher nuk komentoj sepse nuk me intereson ti lendoj zemra e huaja apo me nje fjal ndoshta mi bo keq. une po dua te ndahem nga ky person sepse jam lodhur nga komanda e tij edhe rrenat e pshtellimet e tij po spo di qka me vendos dhe me vepru dua nje keshill nga ju te gjith?? me falni shume ju kam lodhur por dua ta heki ket mllef duke u shprehur ketu, Allahu ju ruajt dhe ju shperbleft met mira inshallah. naten e mire miqte e dashur.