Te dashuren nuk e kam virgjine, por nese me don mu dhe i bjen pishman qka ka bo gjithqka eshte ne rregull! | Histori Të Jetës

i bjen pishman

Te dashuren nuk e kam virgjine, por nese me don mu dhe i bjen pishman qka ka bo gjithqka eshte ne rregull!

Te dashuren nuk e kam virgjine, por nese me don mu dhe i bjen pishman qka ka bo gjithqka eshte ne rregull! – Pershendetje . Desha te ju tregoj edhe une nje lidhje me nje femer qe nje vit e gjysme. Ne fillim te them te drejten nuk ia fillova serioZisht por me kalimin e kohes u dashurova ne te . Eshte nje nder femrat e para qe kom pas lidhje te gjate qe tashme sikur u be seriozisht. mua me mundon nje gje pasi nuk mundem ti besoj 100% e pa besim e dini mir si eshte nje dashuri. Te dashuren kur e kam njohur ska qene virgjine por disi me kalimin e kohes tu mendu vet me vete se ska problem , nese ajo me don mu sinqert e i bjen pishman per tan jeten gjithqka eshte ne rregull por prap jam duke menduar sikur nuk eshte tu nejt rahat edhe pse i blej sene , i rri gati sa vetes. Dyshimi mka lind te ajo kur kam i kam pa disa sms me instruktor por me tha se veq kom shkru puna mem ndihmu ne voZitje , ok nga dashuria fillova ta harroj at gje por pas nje kohe prap i gjeta sms me te njejtim dhe u bera sikur nuk e pash. Npergjithesi kom pa te ajo qe njerzit i kqyr shum edhe pse e di qe me dashuronn shum. por nese me dashuron pse duhet te me tradhtoj pasi qe jam duke e pranuar ashtu si eshte ? Pse te me tradhtoj kur bej gjithqka per te qen te lumtur? Eshte fakt qe i boj presion por i dha mesim per te miren ton asgje tjeter. Kam nje familje te ndershme dhe te marr nje femer ndoshta te pa ndershme eshte mekat per mu edhe gjeja ma e keqe per prind e mi dhe mu ne te njejten koh. Ju lutem sinqert me jepni nje ide qfar te bej se jam ne presion nga mos besimi ne te. Une besoj se me ka tradhtu prap. A mendoni se do te me tradhtoj prap se nje fjal e urt popullore thot qeni kimen e ndrron e zanatin se harron. Dua te kaloj jeten me nje femer te sinqert jo me femer t parahatshme . Ajo tash eshte ne koh per test dhe i ka edhe disa ore pa kry. I them ta ndrron instruktorin por disi insiston ti bej me te ( thot se ska nevoj me ndrru instruktorin). E dua shume dhe thuje qdo dit jemm bashk , vetem nata qe na ndan, me tregoni qfar te bej si per djalin tuaj. Kam strese te ndryshme te jetes dhe te kem edhe at stres nga e dashura , frigohem se mund t kaloj ne depresion. Mfalni nese e zgata pakk , faleminderit per kshillimet.