fbpx
Te dashuren e nxuna njo mbi njo me tjeterin, e kam kap per flok dhe e kam dergu tek dera e babes vet...

Te dashuren e nxuna njo mbi njo me tjeterin, e kam kap per flok dhe e kam dergu tek dera e babes vet…


Te dashuren e nxuna njo mbi njo me tjeterin, e kam kap per flok dhe e kam dergu tek dera e babes vet..-Anonim si krejt dynjaja edhe une! Deshta me nda me juve historin teme te dashnis, jam nje djale 34 vjeqar ne rinine teme u dashunova me nje qike, i dhash krejt qka pata per ta.U mundova per me ja plotesu krejt deshirat e deshta ma shum se vetveten tem, ajo me keqperdori e me tradhtoj mas lidhjes tone 10 vjeqare. U dashurum si femije, u rritem bashke edhe kurr si besova botes kur me thojshin fjale te kqija per te derisa e gjeta nja mbi nja me tjetrin ne krevetin tem, kurr si kisha besu kerkujt mos me pas pa vet me syte e mi, ajo u kan e para per mue edhe une kam kan i pari here per ta. Qka me ba tjeter, e bana per spital ate dashnorin e dyt te saj e kto e kapa per floksh zhag ja kom qu ne dere babes vet, ma pat thy zemren keq ma asnje femres si besova kurr. Kalun vitet ajo u martu me tjetrin, apet me kontaktojke tu me lut e tu me than veq mue me don, une se dojsha kerkan ma pat lendu zemren nuk kisha ndjenja ma per asnji femer nuk i besojsha kerkujt i thash k**** mos me shkruj ma se burri tand ja qoj mesazhat e tua nese je ti e prisht une per ty nuk prishna. Kalun vitet, me erdh koha me vendos me dikend po asnje femer nuk me mbushke zemren as synin, me njoftoj motra jeme me nje vajze vendosa me dal me to, ish e bukur e menqme me tana te mirat po e kish pas nje djale dhe i kish deshtu lidhja, une vendosa me u feju e martu me te veq pse u ba fer edhe e sinqert me mue e me kallxoj drejt. Masi u martova me lindi femije, djem binjak u gezova shume krejt dashnin ja dhash fmive te mi, gruja jem eshte diamant po une jam gomar i madh se kurr nuk po muj mi besu masi mka djeg ajo e para. E kontrolloj grun krejt kohen, fmija u banen 5 vjeq hala spo muj mi besu qe ska me ma ba te zezen sikur ajo tjetra, telefonin ja pergjoj, e percjelli kur del, e kqyri me kan po fol e me kan po rrin per 6 vjet martese asnjeher se kom zan as ne gabimin ma te vogel po apet spo muj mi besu se femen hesapi e kushedi qysh i punon mendja. E di qe jam gabimin spo muj me ndryshu edhe pse po du po luftoj me veten perdit e pernat. Kjo histori e jemja ne ti sherben djemve qe mendojn se femna e mire duhet me kan virgjine, ajo virgjina ma bani tradhtin e zuna me syt e mi ne krevet me tjetrin, e gruja jem e mir e ndershme po e pagun sot gabimin e asaj k***** virgjine qashtu qe burri i saj e baba i fmive saj spo mundet mi besu edhe pse kurr as ma te voglin gabim as shkak sma ka dhan per mos me i besu.