T'dashuren tem nuk kam dasht kurr me pa merzitshem, kur nje dit po hi ne fb te saj dhe... | Histori Të Jetës
dem i pleqve

T’dashuren tem nuk kam dasht kurr me pa merzitshem, kur nje dit po hi ne fb te saj dhe…

T’dashuren tem nuk kam dasht kurr me pa merzitshem, kur nje dit po hi ne fb te saj dhe… – Pershendetje per te gjith qe e lexojn ket histori tem ju lutna anonim. Pershendetje jam nje djal 30 vjet jam tu e kalu ni faz shum te shtir te jetes tem jam ne lidhje me ni femen qe 7 vjet po ju tregoj prej fillimt. Ne fillim ishum shum te dashurum nermes veti e nuk mujshem as ni Minut me njat pa njani tjetrin rrishim ne tel nonstop kur smujshum me u pa kshtu se nonstop jena kan bashk ashtu kalun plot 4 vjet jam kan ne gjendje per ta edhe pjest e trupit mi hek veten ajo me u kan mir nuk kam dasht kurr me pa merzitshem po diqka keq gjith jam mundu me pa te lumtur me kalu mir e gjitha qka i takon ni mashkullit per ni femer po mas 4 vjete ja nisi ndryshoj nuk e di arsyjen pse gjith jam kan pran te saj per zhdo sen. Kur ni dit ja po hi ne fb te saj dhe po shkr** me tjeter mashkell po folshin si shok dhe i besova dhe un kqyrsha se qka po bisedojn edhe i thash se nuk me pelqen se po shkrun me at ne fb se pom pengon ok e la per disa dit nuk i shkrujke kur mas ni kohe ja nisi prap dhe aj tipi u dashuru ne dashnoren tem dhe i thoke fjal qe sum pelqejshin kur i thash un asaj se nuk pom pelqen ke arsyja saj se un jam tu e provu se sa po ja rrok menja kti kshtu se aftsin me ja kqyr ajo i kish tregu se asht me mu ne lidhje po aj gjith e vetke per me fol e ne dal dikur mu ba e shumt edhe u ndava pi saj se i thojsha pom trathon sji ma kthejke se kjo nuk asht trathti kjo asht thjesht veq shkr** mas ni kohe prap u bashkum dhe mir keh po gjith ne kry me rike se po me trathton kur nje dit e hap fb e saj dhe e shof ni shok te ksaj para se me u njoftu na dhe ajo ja kish nis me shenu me at po mu me rrejke thojke nuk pe njof asht fb i jem e kam qel met provoku ty me kqyr a po gjelozon e me dit a me don dhe mas nje dite hy ne fb te saj se nuk i besojsha se po me provokon dhe e thirra at tipin ne tel me kamer dhe kur ma hap kameren ishte aj shoku qe e kishte ma heret dhe aty u bana nervoz shum edhe u ndava pi asaj tash prap me shenon ajo po un nuk e kam at dashuri qe e kam pas me lutet qe ti kthehem prap po smuj se zhdo her me del perpara aj dhe tham kjo zhdo her me ka trathtu pse tja fal ajo me thot nuk asht trathti kjo nuk po di qka me ba me ju kthy sdi a muj naj her me dasht ashtu qysh e kam dasht ju lutna qvar mendimi keni ju per ket a asht trathti kjo a jo? Flm edhe me fal nese e kam zgat pak si shum.