Su kon hiq i bukur edhe thojsha "Masi edhe Ai me la athere qka pres Une ma te mir", vetebesimi m'ka hup! | Histori Të Jetës
hiq i bukur

Su kon hiq i bukur edhe thojsha “Masi edhe Ai me la athere qka pres Une ma te mir”, vetebesimi m’ka hup!

Su kon hiq i bukur edhe thojsha “Masi edhe Ai me la athere qka pres Une ma te mir”, vetebesimi m’ka hup! – Anonim ju lutem! Pershendetje, jam nje vajz 26 vjeqare ende beqare, kam perfundu universitetin dhe shum pak kam qen e interesuar per me pas lidhje deri sa kam studiu me shum ne jeten time ka qen primare gjithmon shkolla, puna dhe pastaj te krijoja familje normalisht, vitin e kaluar kam qen ne lidhje me nje djal ka qen familjare mirpo u ndam per shkak se nuk me deshti edhe pse qysh thojn si dita me naten kemi qen si per bukuri, moral etj mirpo edhe pse e kam duru prap ai mla nfund. Edhe disa muj kam qen gjendje shum tkeqe emocionalisht normal mpat hup vetbesimi jo pse e kom desht po thojsha masi edhe ai smujti athere qka pres une ma te mir?! Ndonjeher quditem me veten krejt mjapin komplimente qfar qike e bukur e gjat e edukume lumi ai qe ka me tpas nafak a knej kurrfar fati, mu ka lidh jeta shum per nafak tash prej asaj ndarjes normal kam pas kontakte kam taku djem tjer por ose une po ftohna gjat njohjes ose ata tash mo najhere po mendoj mos asht edhe von me zgjedh, nashta nuk mkqyr mo ai i miri mu kur pe di se i kam 26 vjet, a kshtu po mvjen edhe inati se e nenvlersoj dhe veten nese e zgjedh me pas perkrah ne te ardhmen dikan qe nuk mpershtatet por edhe po tutna se mos po zgjedhi shum e nfund mbes prap me tkeqin. Kam qen edhe te hoxhallar se thojshin mos tkan lidh po prap kot diqka nuk esht ka me ec ne ket drejtim.Ju shenova nese me kishit rekomandu dikush diqka. Ju faleminderit paraprakisht!