Stupcin qe e man ne kerr e perdori per trupin tim, vjehrra i doli perpara por i tha qe... | Histori Të Jetës
tradhti per 7vite

Stupcin qe e man ne kerr e perdori per trupin tim, vjehrra i doli perpara por i tha qe…

Stupcin qe e man ne kerr e perdori per trupin tim, vjehrra i doli perpara por i tha qe… – Pershendetje ju lutem anonim jam nje femer tash 30 vjeqare nan e 4 fmive kur isha 18 vjeqare qika e axhes ma gjet ni djal ajo kojshi t vetin dhe dulem me ta um pelqej dy her dulem dhe vendosem mu feju u fejum ne fries gjithqka ish shum mir fillova me dasht bile kur dilshim e ne mbramje qe um qojke te shpija u merzitsha qe u ndajsha prej tina mas 4 mujve u martum e kur u martum nisen konfliktet motra edhe nana e shtishin burrin keq per mu un krejt i respektojsha i bojsha punt e mija edhe kurr fjalen sjav kom kthy kerkujna mas 6 mujve martes meta shtatzan um maltretui burri um thojke dilum prej shpije un veq kajsha na nal shum uba agresiv dhe prej at her kur nuk gjeta lumturi jeta jem osht jet e hidhut ni dit ja nxana femrat e zhveshura ne facebok edhe mesazhe shum te pista ja kallxova vjehrres i thash kqyre djalin ton po fol me ku**a vjehrra i tha o djali jem zoti te lenduft tani u shku burri eka mar ni stupc nkerr qe e mer me meti gjith edhe um ka maltretu me stupc u qu vjehrra ja kapi prej dore i tha pash zotin qe si bjen ky i thojke ik nan se krejt kome lendu qe disa nuk um ka dhimt trupi menxi u qojsha ne mengjes qashtu um maltretui apet eka mar ni diqka te hekrit tu um maltretu maka hi te syni maka qel gjak veq um ecke gjaku ma bani qika qa ki aty oj mam i thash um ka maltretu baba jot shpesh her um maltretu edhe nersy fmive fmija veq bertasin me trauma kan me met fmija um tha ni dit komet v*a e komet shti n dhe dikun edhe ju thom policive qe tri dit um ka dal gruja prej shpije zdi ku o shum shpesh um maltretu ma shum ha maltretu se buk ndihna shum keq zemra pom shtrengon shum qe shpesh her tutna mos po mar infrakt se infrakti krej qityne senev vjen ndihna e shkatrrume ne ekstrem gjith kohen veq qaj shpesh her ikom kallxu familjen tem vllaznive jon dal kan fol me ta ky ika than qe ma skome pas probleme prap ka vazhdu qashtu me maltretua me maltretime kurr zdin mema fol ni fjal tmir sa her fol qet helm nga goja un mu nda fmin smi len kurr un smuj i la fmin kurr se me hi me gjyq fmija um takojn mu po ky thot qe nese ndana e hi me gjyq mi v*an vllaznin kerkush se din qa osht ky alltin n dhom e man shpesh kom frik me flejt tutna qe mos pom v*et ne gjum jom ne gjendje shum shum te keqe thom per qiken e axhes qe make shtakrru jeten kjo ka than sekom dit qe o qishtu se nuk tkisha qit kurr te ky historin time te hidhur deshta ta ndaj me ju sepse skam askend ku te shprehem faleminderit qe lexuat historin time ju pershendes.