S'mundja tu thosha qe jam shtatzene se e dija qe bebja eshte i te dashurit, tash Ai m'thot "Djalin nuk e la aty"! | Histori Të Jetës

bebja eshte i te dashurit

S’mundja tu thosha qe jam shtatzene se e dija qe bebja eshte i te dashurit, tash Ai m’thot “Djalin nuk e la aty”!

S’mundja tu thosha qe jam shtatzene se e dija qe bebja eshte i te dashurit, tash Ai m’thot “Djalin nuk e la aty”! – Pershendetje anonim ju lutem jam ne hall kalova 10 vite me te dashurin tim por babi sme lejoi tjem met te kur aji me propozoi fejes i dashuri me tha eja te ikim e tmartoj ai jeton ne zvicer me tha me koh babi do pajtohet ska qte bej por un kisha shum frik se mos ndodh diqka e keqe me nje an smundja tja ktheja dhe babit shpinen ai shkoi ne zvicerr dhe babi me martoj meniher me nje person qe kurr se kam par nuk ishin familje keqe po un smund ta doja kalova 10 vite me dashurin time bera qdo gje si ta doja nje njeri permeniher mu vonua cikli ende pa pasur mardhenje me burrin qe me martoj babi bera testin isha shtatzen me te dashurin tim sdija qka tbeja tani babi me kishte martuar dy jav skam pasur mardhenje me burrin qe babi me martoj me pas aj me detyroi ti je gruja ime tani ishin qaste tmerri smund te ndalja te qarit aq shum i dashuri im me dilke para fytyres me pas filloj barki tme fryhet smundja as tu thosha jam shtatzene sepse e disha qe bebja esht i te dashurit tim me than uau ti je shtatzene me derguan te mjeku me tha e ki djal u gezuan shum familja burrit sdija qka tbeja sepse nuk ishe i burrit idashuri nuk me telefoni me sepse u nervozua shum pas dy mujve kishte ardhur ne ks e pash ne qytet mbet i habitur dhe syt ka barki im nuk me foli asgje iku me pas linda djalin tani djali ka dy vite motra i ka treguar se djali esht i yti me ka telefonuar me ka than un djalin aty nuk e la ka me marr ose hajde me gjith djal ose ta marr djalin un ty te du un i thash dhe un ty te du por si tja bejm tani punt jan ber me shum lemsh djali e thrret baba tjeter person esht adoptu shum me ket famjlje me thot tja ndrrojm djalit mbiemrin e te dalim jasht shtetit po gjithqa te jet tinza sepse do bahet kijameti ne mjet familjeve un nuk jam kunor me burrin disa me thon qe mbiemrin munesh mja ndrru vet pa problem e disa me thom qe duhesh me dal ne gjygj nuk di qfar tbej jam shum ne hall qfar mendim keni si tja bej faleminderit!