Shume fjal durova nga familja e burrit sepse nuk jam be nene per 10 vite, ata mua me ofendojn dhe... | Histori Të Jetës
me Burrin

Shume fjal durova nga familja e burrit sepse nuk jam be nene per 10 vite, ata mua me ofendojn dhe…

Shume fjal durova nga familja e burrit sepse nuk jam be nene per 10 vite, ata mua me ofendojn dhe… – prsh edhe une desha te ndaj nje istori te jets jam 30 vjeqare jetoj ne zvicer kam 10 vite martes po nuk kam pas femi der tani kam hek shum ne jet 10 vite si 100 vite me vuajtje e mija qe kam hek nuk kam len nat duke qare kam vuj shum nga gjith familaj e burit qe skam jet shtazan shum fjal i kam duru shum er u bejsha e shurdher e verber vet qe mos te kem konflikte ne familje po shpesh er kam mendu qe kur sdo kem femi shpesh er i kam than bur qe lir le ta mer tjtren qe le te ket femi me te po fat se aj me dashuron me zemer edhe mka mbeshtet ne gjdo deshtim qe kem pas ne jet kem tentu ne turqi po edhe atje kem deshtu ne yvicer skam len vend pa shku po kot po e deshprum po jo e dorzume ne janar kesh ne ks edhe atje ish tek mjek po njet terapi jam kan tek hogja tek shehu mos kam magji por mir isha nuk kish magji kam ble edhe ni ilaq ne ks edhe pse buri ish kunder por une vendosa gjitha ti bej qe te provoj ne jet time u kthi ne zvicer edhe vendos ta perdor ilaq te mbaj ajmali qe mi llan atje sa qe bashkshor bejke ajgare me kto gjera qe i bejsh une ma bejke sa mjek jem kan e nuk na kan ndimu as koj nuk te ndimon po nuk u dorzova vazhdo asht si me kan than po zoti nuk ma ka humb mund qe kam ber ma ka shperbli sod i kam 2 e ri jav jam shtayan por kam shum frik edhe nuk jam shku tek mjeket hiq per kontroll edhe spe gjith me bejn shtipje te shkoj tek mjeket ne kontroll por une nuk dua te shkoj se kam frik edhe kam vendos qe ket femi te bej pa as ni kontroll tek mjeket dej ne muaj e 7 mos te shkoj nese ma ka fal yot ater edhe do e mbron aij masi aj person qe mka ndimu edhe dej ne fund du me je besu fal e ti po me dali por edhe ket e bej asht si me ka then qe kam jet edhe dej ne fund ka me dergu nuk kam besu ne ksi gjera por mrekull ndoll ati ku njer se pret desha te mar mendi e shumca se qka te bej jam ne dilem shum te mall kam shyum presij nga familjar qe te shkoj tek mjeku ta bej kontroll e diqka bren vetes me thot qe mos te shkoj ne kontroll se mund me ndoll diqka