Shoqja ime e ngusht mendon se kam pasur mardhenie me te dashurin e saj por e verteta eshte se... | Histori Të Jetës

Shoqja ime e ngusht mendon se kam pasur mardhenie me te dashurin e saj por e verteta eshte se…

Shoqja ime e ngusht mendon se kam pasur mardhenie me te dashurin e saj por e verteta eshte se… – Pershendetje stafi histori te jetes.dhe te gjithe fansat e kesai faqe,dashta te tregoj edhe un ni histori, jam nje vajz nga kosova un ekam pas nji shoqe edhe ajo nga kosova asaj ja paten lendu krejt familjen ne luft ajo ishte vetem 7vjeqe,dhe migja i vet emori ne perendim ajo u rrit,ne edhe para lufte u neshim familjarisht shum,po tash problemi osht ajo u njoftua me ni djal nga shkupi,para 5vitev 2 ishte shum mir pe at djalin,ajo mas 2vitev erdh ne kosov per me shku ne shkup mu taku me at djalin,edhe shkup ne shkup tan rrugen e thirrke ne tel te dashurin po aj e kishte mbyll tel,dhe e shifsha shoqen qe nuk po ndihet mir,pritem 4or ajo nuk dojke qe te kthehej pa e takua te dashurin po aj nuk ju lajmru ne tel,shkoj te nje restaurant shqiptar per meja lan aty nje dhurat qe ja kishte pru po nuk ja la at dhurat qe ja kishte pru,po e pash e hoqi zingjirin e dores dhe ja shkrujti ni leter Nr e tel te tina dhe disa fjal,po e shihsha se menzi qe shkrujke tuj ju dridh duart, u terru dhe u kthym per kosov ajo ma nuk foli as ni fjal,e shihja syt me lot,ajo erdh per me nejt 1muaj po nuk nejti u kthy meniher ne gurbet,po tani ndodhi diqka tjeter i dashuri i saj me shkrujti mu me ftoj per kafe,normal qe une ja ktheva i thash qysh pom thua mua meja ba kta shoqes tem ata e kam si moter,me kaq u kry, une ja shkrujta ni sms shoqes ne tel i thash se qka me tha i dashuri yt,ajo me thirri meniher me tha qka jon kto lojra keshtu mete vertet ju thy zemra shum, po une u mundova me kan e sinqert te shoqen po tash jom ma kurr nuk don mem pa mu me urren shumshum, ku do qe i shkruaj me bllokon ne fb ne qdo vend ajo kurr nuk mka fol uban 3 vite une tash jam martu kam femi,ajo nuk me fol kurr mu pom vret shum pse erdh puna kshtu ajo prej qe osht ba 18 vjet naka ndimu shum nanes tem se edhe na jena rrit veq me nanen ajo qdo muj i ka qu pare nanes tem edhe vazdon edhe sod, ajo edhe sod fol me nanen tem i ndihmon me pare vetem pse kan qen shoqe te ngushta me nanen e asaj shoqes, ju lutem me jepni nje keshill si muj me bind une ata qe nuk kam pas sen me te dashurin e saj kurr ne jet,ajo hala vun shum me ndimoni lu litem si mundem meja vertetu qe nuk kam pas sen me te dashurin e saj,se ajo nuk me fol ma kurr,qush muj me bind qe nuk kena pas sen nemrjet vetit un me te dashurin e saj,