Shoku jem 22 vjecar eshte ne lidhje me nanen teme, dalin dore per dore dhe puthen nersy meje, du mu cmend... | Histori Të Jetës

Shoku jem 22 vjecar eshte ne lidhje me nanen teme, dalin dore per dore dhe puthen nersy meje, du mu cmend…

Shoku jem 22 vjecar eshte ne lidhje me nanen teme, dalin dore per dore dhe puthen nersy meje, du mu cmend… – Pershendetje faqe po du me mbet anonim se qaq pom vjen marre menja sjau merr se spo kom as ftyr as 1 kafe me pi ma qaq tmerr qe muka bo jeta. Jom tu hek shume se krejt Kosova e ka marr vesh se qka mka ndodh edhe inati pom vjen se si djal kerkush ska qef me nij keq per familjen e vet e le ma me tkesh najkush hiq e hiq.. jom ni djal 22 vjet edhe jetoj nprishtine jom student edhe jetoj veq me nanen. Baben ma kan mbyt ne luft edhe kurr ma smu ka martu nana veq kaniher thom vet me vete noshta ma mire ish kan qe mu martu kjo se sa me ra une nqit pozit qe jom tasht. Nanen e kom shume tre edhe me pa doket si mi pas 30 vjet te ha thiju sdi qa bon veq shume e man veten se ska qka bon gjith diten veq na dy nshpi jem sun fshin gjith diten kshtu qe veq del del del del non stop. Daja na man neve me pare prej Gjermanis se osht multi milioner edhe qe naj qon aj neve 1000 euro sjon kurgjo nmujt si ni pik noqean jan per to edhe ajo qishtu tani bon zhivot… une jom ni tip i mbyllt skom qef mu en frc frc a nana jem e para osht me dal neper ulqina e shqipnia e kroacia ka mos sja therr si mu kan 15 vjet hiq spriton edhe prej qe sosht babi ma me neve se di pse po mdoket qe munohet me zavendsu mungesen e tij me sene tjera si shminka tesha dalme e qisi sene sepse ska kujt me ja kushtu qat kohe e ja kushton vetes. Problemi jem o qe para 2 mujve ni shok qe e kom nAmerike u ardh nks edhe banesen e ka pas tu u renovu edhe erdh me bujt te une qato dit sa e kish banesen tu u ndreq s ee dijke qe jom veq me nanen edhe e thirra ama kuku po shume kisha gabu q ee thirra se tani nana jem ju lepit e provojke e sene e ky djali i ri menxi ska prit se djemt jon si qet veq mos mujshin me ta ngjit tash parameno aj djali i ka 23 nana jem i ka 44 edhe jon nlidhje kuku du me plas prej inati qe ma ka nxan shoku nanen. Kurr more skom ni qe ni nane me kalu me shokt e djalit vet qka mos i kom than i kom than kom me ta thirr policin o e lujt e qa mos ama aj o mbi 18 vjet edhe me pa sa tdashurum si dy tcmendur kur tbohen bashk kuku plasa kur te mneoj edhe ma e keqja o qe del ashiqare me to dor per dore as qe ja nin krejt jon tranu qata e kan marr vesh krej tKosova per ta edhe po ma shtrojn zajabansin tasht tu mthan shoku po ta knaq nanen anej knej po aj u kallzu teper bal se une ja kom qel deren si musafir edhe e ka qfryzu rastin po edhe nana jem bash rrosp e pares dor u kallxu qitasht se kerkush si kqyr shokt e djalit vet me at sy krejt i kqyrin si djemt tynev. Sa here kom bujt te naj shok i kan pas nanat aty edhe mkan trajtu si evlad, kjo lopa nshpi tem osht bash sikur ato neper filma qe i provokojn djemt e ri per me marr diqka prej tynev. Kur i thash nanes tem qka je tu bo ma more ftyren ma bojke shuj se ti boj edhe ty letrat khuu sdi qysh po ja merr menja 44 vjet nthob me mujt mi bo letrat qitasht ani me at fmijaqin po veq pse osht nAmerik sdmth sen si fmijaq o qaty me do parfime munohet me ma mashtru nanen eee lopa thift. Spo di qysh me ja bo se i kom than dyve nese ju shoh nbanes mrena bashk ju pushkatoj dyve edhe 5 pare si dha se se lejoj kta me ndodh para syve tmij kurr me dit qe tranohni. Nana veq kesh as qe ja nin bash mkonsideron si fmij a qe jom bo burr sprish pune per ta hiq ncncn pa ftyresi bre pa marre. Tish kan baba jem gjalle moti e kish terat edhe ja kish kallxu venin ku e ka.. E kom thirr dajen i kom kallxu edhe ja nisi me kesh tha djali jem kjo duhet me ec perpara veq pse tka dek babi sdmth qe sun ec perpara me jeten e vet se edhe noshta e ka kohen e menopauzes edhe i doket tragjike.. spo di qka me thon dajes ma shume. mdoket sikur ka ndodh ni apokalips edhe krejt qato men qe i kan pas familja jem jau ka pi sorra!!!! spo di qysh me perballu more kta kurr skom nij qe i ka ndodh najkut nese din najkush qysh me qetsu kit situat tlutem kallxom.