Shkova ta takoj fshehurazi, nuk me pa, por burri i saj me thiri dhe me tha se... | Histori Të Jetës

fshehurazi

Shkova ta takoj fshehurazi, nuk me pa, por burri i saj me thiri dhe me tha se…

Shkova ta takoj fshehurazi, nuk me pa, por burri i saj me thiri dhe me tha se… – Pershendetje histori tee jetes deshta dhe un te tregoj nje histori time jam nje djal 26 vjeq jam dhe komentus ktu tee kjo faqe shum histori lexoj noj her mbajn me lot kur lexoj naj histori ndarje dashurie qeshtu ma shum sepse jam I lendum E kom pas nje femer para 5 viteve ekom dasht ekom respektu me gjitha tmirat edhee ajo mka than duu e ka nejt me mu shkurt shqip me falni ajo edhe ka flejt me mu mir dhe kalum 4 vite nje dit me erdh pa prit sa isha I lumtur mtregun qe esht feju ne at moment kom kesh AQ sa nuk besova hiq nuk me pat thir 1 muj mthojke skam tel Jo familja e qeshtu 1 muj bile unn qka ekom njoft edhee ni qik tmixhes asaj qikes I thojsha masi ska tel unn I shkruj letter zarf ajo ma mbajke Jo sun ja qoj ashtu kshtu dhe unn e lash me tuj prit kur lajmrohet masi u feju pas 4 ditee mka mka shkru SMS niher e me thir joo qelma telin mtha e thiri e qela telin un po nuk folsha hiq veq deshta me ngu e qka po mthot tash ma nali telin mshkrujti SMS a nuk je tu nii qe spo fol a tani e thira unn I thash fol qka tka met me than se unn jam qysh mke lan po tii qka fol tash po tngoj ja nisi me kajt tani e tem tregu tha skom dasht me than po per mu feju po po SDI qka mu koqit goja thash Jo goja tpaska punuu sii mottorii kerrit temm see paske than poo dhee thash adin qka ma kurr mos em thir bile as mos me kujtoh kurr vazhdo qaty Ku paske pas qef edhee ma msheli telinn un tani kom vujt shum bile deshta me shkru ket histori PSE hala vuj per to kur ajo esht martu a ja vlen more me vujt per ksi njerz a mka dasht ajo a ka lu me mu qe ma bani kto mttegoni ma’s martese mka thir mka qu SMS as qe ekom prit qe ajo mthir ma mpat qu SMS mpat than hajde tee puna jem kish pas hy npun I thash Jo ka perfundu gjithqka per dit mthirke tel e pat nxan burii vet e um shajti muu I thash shoqe ekom pas se mvike keq thash pe rre a naj sen skisha qef me I ndodh keq asaj edhe PSE mla unn kisha mujt gjithqka mej tregu po e di qe sbon ski kurfar fitimi as nk rregullohet sen veq me ba problem palidhje edhee kur I thash sdu me ardh tee puna jote un kisha qef me pa mpat mar malli veq ftyr me pa kom shku po nuk ikom tregu ish kan dera atij butiku qel dhee e pash prej large u nala midis rruge tee kqyr tem than njerzt o djal lsho rrugen pak hahah isha pas habit te kqyr aty dhe erdha shpi u merzita teper dhee nuk I tregova asaj qe tpash thash let jeton me qat qka u feju se me I pas fol e me pAS dal sesht me ajo dashuri sii nje got kur thehet prap ki qef me pa qysh ke ma heret po nuk bahet ashtu me po deshta me tregu PSE kaq shum koh me kujtohet dhee PSE nuk muj me haruu athu deri sa ta gjej nii tjetr femer qe mdo mban tlumtur ndoshta kurrr mos e hapni zemren pa e dit se qfar zemre kaa ajoo apo aii jeten lomsh ta bon e as perpara sun ec koxha nii koh gjat e ishalla kta we Jan tlendum dikur bahen rahat e per tradhtart po ja lam zotit.