Shkoi per vizit te familja dhe me nuk u kthye, ka lind vajzen se kam pare asnjher, me bene bllok kur... | Histori Të Jetës

familja

Shkoi per vizit te familja dhe me nuk u kthye, ka lind vajzen se kam pare asnjher, me bene bllok kur…

Shkoi per vizit te familja dhe me nuk u kthye, ka lind vajzen se kam pare asnjher, me bene bllok kur… – Pershendetje per te gjith dua te jav kallxoj nje histori timen si po vuj gjdo dit e ma shum jam nje djal 26 vjeq un u njoha me nje femen ne moshen 20 vjeq se 4 vjet kem jetu bashk e se ni vit ajo usht te familja s vet jasht venint ja kan ba letrat e kan marr ka dhe ni fmi me mu se u shku shtatzan nukme ka ver ka than po shok te familja dhe shkoj e tha nuk vi ma po ti baj letrat po se kam as per letra as per sen po u ni fmi nji engjulll si henez nuk e kam pa at fmi me kap ne u knaq me fmi temin kam shum mall per ta veq kush usht bab e kupton qa usht me pas fmin larg dhe grun e du si i qmendun po dhe ajo mu me ka dash po ma nuk u ka me don se ka dryshu u pun ajo un qona 6 mengjes hi i tham mirmengjes a je qu a ke fjet a pave naj anderr a te la vajza me pushu i tham si me ka marr malli shum per ty e te dua pa fund gjo sekond te jetes tem ja kushtoj asaj del me shku pun i ka 1 ore 30 mini udh i tham a folum me za me qen si mramje po je e lomaltretim ajo ka ni her fol ka ni her nuk don kishe po bana me nerva ma ban dhe bllok ka ni her nuk ma hiq tan diten sit zgjohet ti she fjalt e mija nuk mi kthen para 10 mini sms hin thot me ke lodh qa po me shkrun qa po me pengon un prap kthehem i tham un kam nevoj per ty per qita te shkruj nuk ka fjal si nuk i tham princesh e musi jem shefja jem sa te vi se kina me jetu te lumtur ka me te nimu gjo pun me ba bashk kina me nda lodhjen pergjysm e shum fjal te tjera po ajo ka ndryshu nuk don me hi me fol me mu zdon me i shkru kurrr kur jet tem nuk i kam than po me trathton veq gjith kam munu me i fol me i than duro per mu se shum shpejt kina mu bashku e ma kurr skina me kan larg njani tjetrit hin mramje veq ok ok nihum nihum hin ma von thot klm se kam gjum un i shkruj fjal te bukura po itash po dyshoj se me ka trathtu edhe qaj gjo sekon gjo minut syt e mi jan me lot i qoj vidjo me lot thot zemra te plast i tham kem fmi bashk mus mi ba kto sen sa po du mu largu pi saj nuk po jam i sigurt me u largu se un ja kam dhan besen si dhe nese vdes ti un ma nuk martona kurrr e nese te kam naj smuj koft mevoja syt e ballit ti dha e un jes i verber tan jeten e din si femnat e botes me i pas nuk i sho me sy veq ata kurrr jet nuk kum pas tjeter femen nasha dikujt ju doket me qesh e dikush shan po se din kush qa u me pas fmin larg vete e me jetu me shpres kur po sho a un gjo dit i ble singjir i ble gjdo dhurat e fund te fundit as flm nuk me thot nuk di qa me ba jom shum gjendje te keq beso kur te menoj si ush rrug te gabune krejt trupi mu dridhet veq foto kur ti sho me shkojn lot varg un e di si njerzit e sinqert duher me i ru e jo hajt sepo me don e thik mas shpin ju kisha lut per hater te qati fmije e te zotit si kishi vepru ju vajza e meshkuj me pas qit rast ju faliminderit per mirkuptim.