Sem le as me flejt pa u siguru, gjith kur dal duhet me ja leshu lokacionin me dit Ai ku jam! | Histori Të Jetës

Sem le as me flejt

Sem le as me flejt pa u siguru, gjith kur dal duhet me ja leshu lokacionin me dit Ai ku jam!

Sem le as me flejt pa u siguru, gjith kur dal duhet me ja leshu lokacionin me dit Ai ku jam! – Pershendetje desha me ju pyt edhe per ndoni keshill jam 25 vjeq para 5 vitev kam qen e martuar pothuajse nje vit kishmi probleme shum edhe erdh ndarja. Para 7-8 muaj u njoftova me nje djal 22 vjeq edhe me fillim me thoshte qe ka simpati per mu po un e injorojsha skem fol 1 muj prap mas ni muji filloj mem shkrujt pranova me dal me fol dolem per kafe me pelqejke dhe mu si person kur erdha ne shpi me thoshte me pas nje lidhje un gjith I thoja jo jo smujm i ri je ti sme njeh thoshte qe si intereso kurgjo per te kalumen po un nuk pranojsha deri ni dit I tregova tha se kam problem spo du as me dit per kto tkom dasht me fillim edhe pse nuk isha e sigurt pranova me pas ni lidhje me ta thash te provoj se nuk shkon gjith tu I injoru ni fat e kam dhe un Po kur dojm me dal kurr nuk vjen ne vend tem gjith me arsyen qe ka mem pa dikush I aferm ose nuk e njeh vendin osht I vogel skem ku rrim per ket sen gjithmon perlahemi. Ni dit erdhen mem lyp ni kusheri per nje shok te vetin un me qellim I tregova qe me dit qka me prit prej ti aj ma boni a mun me jetu pa mu a, sguxon me u feju kurr me tjeter un te du ty sdu mem lan. Xhelozon shum apo e ka shprehi nuk e di sem le as me flejt pa u siguru gjith kur dal duhet me ja leshu lokacionin me dit qe ku jam ton kohen gati flasmi me 3 -4 or gjum gjith jem. Problemi kryesor eshte qe sdi sa i vendost osht spo du as mem shku vjet tu e prit kur aj as sme jep ni shpres qe me prit ose diqka sa her mundohna me u perla me pas ni arsye me u largu prap smuj fjalt qe I thot me afrojn edhe ma shum me ta sdi jam ra ne dert se qka me bo?!