Sa here ma ka mshu Burri ja kom kthy, prej qe kam lind vajzen Ai nuk don me m'prek me dore! | Histori Të Jetës

prej qe kam lind

Sa here ma ka mshu Burri ja kom kthy, prej qe kam lind vajzen Ai nuk don me m’prek me dore!

Sa here ma ka mshu Burri ja kom kthy, prej qe kam lind vajzen Ai nuk don me m’prek me dore! – Pershendetje! Dhe un dua te tregoj historin time, un kam 6 vite martes tani mbas 5 vitev kemi nje vajz 1 vjeqe problemi im esht se burri im ka ndryshuar shum mbas lindjes se femis aj nuk deshiron te flas me mua nuk don me mprek me dore, gjithmon me largon prej veti qdo her me ofendon , un tash jam shum gjeloze gjdo her mendoj se aj me tradhton ja kontrolloj telefonin nonstop, nese del me shoqni kurr se la rahat e thrras ka 100 her deri te ma qel aj telefoni deri me tani nuk e kam gjetur as nje her tum tradhtu po ky shum bo bon sende qe un me dyshu qe osht tum tradhtu shum. Edhe tjetra shum her um ka maltretu po sa her qe ma ka mshu ja kom kthy edhe tjetra an esht qe ky mban shum inati, un nuk muj me majt inati qdo her kthena i foli e perqafi ky veq um shty ama edhe e kom ni problem se kur jom nervoz gjithqka i thom edhe nese e sho naj qik un telefon tina edhe e veti kush o kjo nese ky nuk um kallxon un mejher e thirri qat person edhe e veti prej kuhit e nje ti burrin tem un kom qef ky me kan i drejt me mu mem kallxu gjdo sen e jo mem rrejt un tash nonstop jom tu menu mos e ka ky najkon tjeter mos pom tradhton spo muj me nejt rahat dyqysh sa thom pi besoj se masi po um thet kurr nuk te kom tradhtu po nuk po muj apet kur pe ja sho qfar sjellje ka edhe i kom tan nese ni her mar vesh qe me ke tradhtu ko mu da prej tina. Po edhe tjetren an po tutna mos nuk pom don ma se tash shum pak femra munet me kan si para lindjes si mbas lindjes ama nuk jom e keqe as e trash nuk jom gjdo her e maj veten edhe pse jom un shpi kurr nuk shkon dita pa u ndreq e pa u vesh. Ju lutna amani ni kshill se spo di qa me ba!