Rastesishte kisha bere follow nje grua te martuar me dy femije, bisedonim gjate deri oret e mengjesit! | Histori Të Jetës
Rastesishte

Rastesishte kisha bere follow nje grua te martuar me dy femije, bisedonim gjate deri oret e mengjesit!

Rastesishte kisha bere follow nje grua te martuar me dy femije, bisedonim gjate deri oret e mengjesit! – Ishte momente i muajot te 9 gjate vitit 2016 dhe kisha instagram shfletoja gjera pozitve por rastesishte kisha bere follow nje grua te martuar me dy femijte e saj dhe bisedonim gjate deri oret e mengjesit. Ajo nisi ti tregon gjerat e veta personale flitet per nje gru qe tani ka ber gati 42 vite. Une jam gati 26 vjeq dhe po ua them vetem se te verteten un skam dashuruar kur me pare dike shkaku se isha tip i mbyllur por kjo qa po shkruaj eshte e vertet dhe e dhimbshme per mua. Nisem te shkruaj gati 1 muaj dhe un shume insistoja t’ja kem numrin e telefonit asaj por ajo asesi spranonte por nje kohe un i thash ose numrin bjerma te flasim privat se sisha i sigurt ne rrjete sociale dhe ja fitova numrin. Pas fitova numrin ajo arrriti te fitoj besim tek un poashtu dhe un tek ajo por une pesova keq. Ajo ne Janar te vitit 2017 donte ta suprizonte nenen e saj e njekohesishte dhe mua por sikur e pershkruajke ajo ishte diku 70% mua 30% nenen e saj tani me te ndjere. Ajo kishte ardhur me djalin e saj 6 vjeq dhe un isha duke e pritur ne Airoport dhe ajo filloj me lendup te me perqafoj ne Airoport dhe un isha si i shtangur shkaku se zdia cka mund te ndodh vazhdua deri tek do familjaret e saj dhe kaluam qaste romantike dhe te kendshme po ajo ne te shumten e rasteve me ka surprizuar me shume se sa une ate por ndodhi edhe kjo dhe un bera gabim shkova ta vizitoj dy here ne Gjermani asesi nuk dul te me priste e as te kalonte disa ore me mua. Por tani me e dine familjarte e saj dhe te burrit poashtu dhe burri dhe femijte e saj ajo eshte nje tradhetare sepse ka shum kujtime me mua si foto video dhe momente te paharueshme por ksaj qe mua mka ndodh eshte per ti then i dashuruar qmendurishte askush nuk e beson po veq Zoti mund te me kupton se aj e din krijuesin e vet me se miri gati prej ne mes te muajit te bekuar te Ramaznit te keti viti deri me tani skam kontakte a eshte gjalle apo e vdekur por kam hulumtu ne te shumten e rasteve skam informacion familja e vet asesi nuk e ka perkrahur ne jet sepse cdohere e kan fyer. Nje dashuri si kjo mund qe vet njeri te qmendet por hak merr veq perendia e askush tjeter aj eshte zbuluesi i gjithqkaje e dukshme dhe e padukshme. Nje mesazh per fund mos dashuroni shume sepse e kot eshte ste beson njeri ne kete bot perveq perendis sepse fjalte e saj kishin qen boshe asgje me shume para se te ndahej prej meje thonte a do te ta kompenzoj me para dashurin ka menduar se un dashurin e shes me para por asesi jo un e kam dhuruar ashtu siq Zoti me ka krijuar. Por jeta qe nje person qe dashuron marezishte qenka disfat e keq per jeten mos dashuroni se asgje nuk eshte e lehte un jam ka vuaj dhe do vuaj deri sa te vdes dhe sjap shans askujt ne jete te me dashuroj edhe po te me dhuron pallate e vetura asesi spranoj se kam dhimta zemren time. Zemra ime therr cdohere e me keq kur ajo sme flet qe gjate kohe por jeta eshte nje anije e cila lundron dhe diku perfundon poashtu dashuria diku fillon deri sa te vdes nuk perfundon per ate person edhe ne boten tjeter do e dua.