Problemi ishte familja e tij, Ai nuk dike qysh mi kallzu prindve qe osht me dikond bashk qe e ka ni fmi! | Histori Të Jetës

Problemi

Problemi ishte familja e tij, Ai nuk dike qysh mi kallzu prindve qe osht me dikond bashk qe e ka ni fmi!

Problemi ishte familja e tij, aj nuk dike qysh mi kallzu prindve qe osht me dikond bashk qe e ka ni fmi. – Pershendetje ju lutem anonym Jom nje nan 27 Vjeqare jetoj ne mergim vajzen e kom 5 wjeqe. para 4 witete ish burri na braktisi. ishte shum koh e veshtir per mu dhe sidomos per vajzen time. kam wuajtur shume se kisha kerkon qe m ndihmon se prindrit u paten kthy n kosov. dikur me shum veshtirsi fillowa ni jet te re. e mora weten. Para ni witi njoha ni djal shqiptar , edhe aj ktu ne mergim n fillim m respektoj ma dojke qiken m‘ndimojke kudo. po problemi ishte familja e tij.aj nuk dike qysh mi kallzu prindwe qe osht me dikond bashk qe e ka ni thmi. edhe shum won e kuptowa qe nuk ish kon i sinqert me mu. mpremtojke shum sene thojke qe nuk i interesson mendimi i tjerve qe me mu don me qu jeten .pershkak kyne senew kohwe t’fundit jena perlah shum. u bojke shum nervoz nuk ska pas mo durim as kurgjo mo .gjithmon mu ma lente fajin. Aj e perfshiu edhe wllaun e wet. tani mka shkrujt edhe wllau i wet mshajke pa me njoft hiq. dikur u kput krejt kontakti. menowa qe m’lajmrohet se une nuk dojsha mu nda weq pse jena perlah. amo aj su lajmru mo. nuk i interessoj mo per mu. shum her ikom shkrujt e kom thirr. e dojsha weq ni shpjegim prej tina amo aj weq me injoron. jam shum e merzitur . prap osht shum e veshtir tash per mu se vajza ime e ka njohur dhe ka pas nje lidhje t’mir me to. spo di as qysh mi kallzu. ikom besu kom pas shum newoj per to. jom mbeshtet shum nto .nuk e kisha paramenu qe perjetoj prap qeshtu. merzitem shum.