Prindt nuk lejuan qe te martohem me dashurin e jetes sepse s’kishte para, me mbyllen ne dhome kurse aj tani eshte milioner…

Prindt nuk lejuan qe te martohem me dashurin e jetes sepse s’kishte para, me mbyllen ne dhome kurse aj tani eshte milioner…- pershendetje lexues te dashur dua te ndaj nje histori timen sado pak po i bi shkurt, histori te jetes ju lutem pi shenoj nga FC dhe teli i shoqes pasiqe nuk po guxoj te poblikohem AS ne faqen eh juaj.para lufte isha 17 vjeqare ,Kater muaj paibo 18 vjet ,udashurova ne kunat qikes dajes ,ishte Tek ne disaher,kaluam zbashku veq Ni muaj prinderit jafilluan te na hetojn dhe filluan me egersi takimet tona ,jo aj asht fukare Jan kallabllak seka Ni dhi Paeadere ,aj ishte me vlla me kunat ecila ISH qika dajes tem edhe baben ,krejt vllaznit edhe tre tjer ngjermani eh permesmebo tmadhe Pa pelqimin eh prinderve e mora ,isha qik hastreti Pi 5 vllaznive na ishim mevjetes matmir shum .edhe ingrati Kur mur zguxojke nshpi memqu ,Po shkum tek motra ku ishte emartuar ,edhe qel mshel syt nukmujsha AS Mi numru kerret eh policive tshkive Mi numru sashum ishin ardh se jakankap vllaun edhe baben perpara kueki djalin edhe Baba jem ishte Meta namuren naqun nstacijon edhe erdh Nana jem aty zguxojsha nshpibl mukthy se cetmeveti oh kan Mem myt bre .nukikusha 18 vjet per ata Muren .sumkanlan 1 vjet perdere edhe saikandhan dhun ATI djalit policija edhe familja jem Ska guxoft AS nkosov ingrati menejt ohhh Mu bash hiq per dere bre sumlejshin medal se Kom temtu shum her me ik memar apet filloj lufta aj ish shku nimuj Para setjafillon lufta nkosov.mbas Lüfte ndegjova se ISH martu kumvujt shum qe sjom martu 6 vjet mjet marak gjat gjith jetes ,dyt kemi kriju familje veq deri tdes seharroj kurr hiq mpat qaf prinderit tash tregojn qe kamaru shpi blen Tok ka nuse tmir jukan rrit thmija une skomdasht milionera ekombo kabull qashtu fukare jemidasht shum jemikon tri dyt tmir jemidasht shum Boll ekom jeten Emir sum mungon kurgjo veq Pi zemres kurr skomeharru sod Thom Po pse skom im naten Po atehere Para Lüfte ISH koha eh shkive skish shannc skish shum levizje shiptar ututsha Po zatetna nshki.lexues te dashur Mu veq thmija mukan rrit gati per martes veq kürte Dini se ekini dashurin esakt perpiquni luftoni se kurgjo sosht kjo Jet eh shkurt asht shum judaliminderit per leximin dhe shpresoj qe kjo histori te merr sa me shume komente sepse shume kam nevoj per ta di sepse a kam gabu edhe a u desht mos mi ndegju prinderit sepse tasht une ende mendoj per te kurse aj e ka jeten e vet dhe ndohsta kurr nuk mendon per muaa…