Prej qe e kam tradhetu burrin ai po sillet me mire me mua,Une kam bere gabim te madh ndonjeher po mendoj te... | Histori Të Jetës

Prej qe e kam tradhetu burrin ai po sillet me mire me mua,Une kam bere gabim te madh ndonjeher po mendoj te…

Prej qe e kam tradhetu burrin ai po sillet me mire me mua,Une kam bere gabim te madh ndonjeher po mendoj te…-Anonim ju lutem..jam nje grua qe vuaj nat e dit per gabimin qe kam bere,dua te vdes smuj te jetoj me mekate qe as vetes sja fali dot.Kam tradhetuar burrin edhe pse aj asnjehere smu ka qendruar prane seshte kujdesur me pare kurr per femijet me ka torturuar psiqikisht e fizikisht. Rrinte deri naten von edhe kthehej i de.hur e i dr.oguar.Nje nate te zez e mallkuar qofte me shenoj nje djal dhe si me piu e zeza ja ktheva dhe flisnim. Qdo nat qdo dite ishe aq i mire i bukur i menqur dhe me beri per vete me fjal tbuta qe burri im baba i fmive tmi asnjeher smi ka thene. Vendosem te dilnim me 100friga dhe si mem tregu Zoti qe diqka aj bente plan mbante tel ne dor kinse flet me ni shok qe e priste te dilte aj me kishte bere foto un ne fillim ja pash tel por me mashtroj me von i thash leje telefonin.Erdha ne shtepi e merzitur e penduar dhe asnje ndjenj se pata me te si nje dru te isha.i shkruva u thash te perfundojm me kaq smund tja beje kete burrit e fmive por aj thoshte qe me don sdo ta kuptoj kurr njeri por smunda me teoer e bera bllok.aj i shenoj shoqe time te ngushte ja qoj fotot qe mi kishte bere sa ishim bashk e i tha thuaj shoqes s tende dua 500euro ose ja bej fotot publike neper medja e rrjete sociale.Shoqjau trondit sdinte gje se un nuk i kisha tregu hiq kurgo as shoqes time,u prek shum me tha se nga ti nuk e kisha prit po un i bera be dhe i kerkova falje po ashtu i tregova se un nuk do ta perserise kurr me ne jeten time ajo u merzit un skisha pare tja qoj edhe i thash sguxon te bej asgje mos u brengos ajo qante dhe ja qoj paret e veta ja mbylli gojen.Tash me ka ndodh diqka qe ma heret nuk me ndodhke, me heret burri eshte sjell teper keq me mua tani burri im eshte kthyer kah na me don me flet mir rrin me ne dalim kujdeset per femij por un spo muj me pa ne sy pa i tregu qka kam bere shoesh me shkon mendja te mbys veten e ti le leter por kam femijet si ti le jetim.kam fol me ni hoxh aj me ke thene shtine kete gje ne dhe mos i trego dhe lute Zotin ta fal e mos te kupton aj me tregoni qte bej ti tregoj apo te hesht e te vdes qdo dit e me shume.e di do tme shani do tme akuzoni skeni faj e kam bere punen vet e kam mbjell do ta korri