Po ndi zera te ndryshme ne mendje, jam ra ne depresion nga ankthi sepse nuk di qfar kam... | Histori Të Jetës

Po ndi zera te ndryshme ne mendje, jam ra ne depresion nga ankthi sepse nuk di qfar kam…

Po ndi zera te ndryshme ne mendje, jam ra ne depresion nga ankthi sepse nuk di qfar kam… – Pershendetje staffi i Historit e Jetes jeni me te mire ….Lexoj histori te ndryshme te jetes tuaj ,, me vjen keq per disa qe vuajn pa drejtsisht ,,,uroj qe secili te gjen zgjedhjen e duhur per gjdo lloj halli dhe brenge qe keni dhe vuani …. Dashta ta tregoj histori time jo e zakont…. Po perjetoj disa ndryshime shum te qoroditura ne veten time . Ka disa vite qe ndjehem e bllokuar nga ky lloj shqetesimi….. Jam e lidhur si ne singjir dhe ndjehem shum keq,, sjam rahat nga ky presion me ben te jem ne siklet te madhe Me shqetesojn me lloj lloj veprimesh me shum qe me shqeteson esht qe ndjej disa zera nga mbrena qe degjoj dhe jam shum keq se nuk mundem ti duroj. A ju ka ndodh juve kshtu se vertet nuk di ku te drejtohem nga keto zera te neveritshem jan shum te pa duruar . Nuk kam ndje kur zere te till dhe jam shum e bllokuar dhe e stresuar nga gjith kjo situat cfar me keshillon te bej ose mundeni te me sugjeroni dicka redh ketyre zerave si te heq dhe te jam e qet ashtu siq kam qen . Jam ne depresion nga gjith kjo situat, ju lutem cfar me keshilloni te bej si te ja bej te lirohem nga ky kafaz kaq torurues,,, Uroj asnje njeri te mos perjetoj zera te mbrendshem se vertet jan shkatruese per individin.. Ju flm per gjdo lloj komenti ose mendim qe mund te me ofroni ,, kalofsh sa me mire ju deshiroj gjdo te mire ne kete jete te shkurte por qe ne esence esht dhe e gjate .