Po me vjen marre me dal me Burrin tem se po me ofendon ne publik, plus zanin e ka te madh per mashallah! | Histori Të Jetës

me vjen marre

Po me vjen marre me dal me Burrin tem se po me ofendon ne publik, plus zanin e ka te madh per mashallah!

Po me vjen marre me dal me Burrin tem se po me ofendon ne publik, plus zanin e ka te madh per mashallah! – Pershendetje te gjithve, kam shkruar disa her ketu por me nuk mundem te duroj. Jam e martuar qe 3 vite kam dhe nje femij jam martuar me dashuri me rrespektonte shum burri edhe sot me rrespekton por cdo rrespekt e prish me gojen e vet deri sa na lindi beba ishte gjithcka mir por tani jo me behen 1 vit e gjysem cdo dit perlahemi e kam humbur dashurin qe kam per te smundem me te duroj, me ndegjon e e ndegjoj per cdo gje por perlahemi shum nje min mir pastaj perlahemi shum ofendime pa fund e bertitura ndegjohet shum une smund te duroj kesht me vie inat qe dalin e shikojn si me ofendon ata qeshin hallku une plas nga inati edhe kur ti tregoj familjes se vet prap fajtore me bejn mua por ska gje, une nuk dua te dal me burr askund sa her qe e shoh me ngriten nervat aq shum sa qe me mir te mos kishte ardh hic kur shkoj te familja ime krejt ndryshe eshte sikur ne fillim muk them qe sme do se me do me shum se gjithcka por une nuk mund ta dua 3 vite jeta me eshte shkatrruar nga te bertiturat cdo dit 10 min me nejt ne shpi shpijen e con pesh perlahemi mbas 5 min kthehet me perqafon nuk me ka maltretu asnjeher por me mir nje shpull sesa e bertitur me dal gjith mahalla me ndegju si bertet si i cmendur me qen edhe mashalla zerin e ka te lart shum me vie marre te dal dhe me te e te rri me te nuk dua ta kem afer muk e shoh me sy, ndryshe te familja kur jam ndryhe ktu, tjeter nuk ka por sdi cfar po ndodh me neve i them te ndahemj se spo na shkon nuk me le me lusin qe te rri te gjith 100 her kam be teshat gati me shku ne familje time por sme le del qan sa mundet jam shum keq nuk ma ka mar mendja qe do e urreja personin qe doja si e cmendur tani e urrej muk dua syt te ja shoh as vet sdi cfar ka ketu flm shum nga ju ndoshta ndonje keshill a mundet me na pas be ndokush dicka apo te ndahem se nuk shkon keshtu.