Po du me i tregu familjes qe kam flejt me te dhe po du mi jep fund lidhje me te, por jane shume fshataresk dhe... | Histori Të Jetës
familjes

Po du me i tregu familjes qe kam flejt me te dhe po du mi jep fund lidhje me te, por jane shume fshataresk dhe…

Po du me i tregu familjes qe kam flejt me te dhe po du mi jep fund lidhje me te, por jane shume fshataresk dhe… – Ju lus te mbes anonime! Po shkruaj nga shoqja. Jam nje vajze 23 vjeqare studente jam e fejuar. Kam Shume probleme me te fejuarin dhe nuk jam e lumtur aspak sepse ai nuk eshte I keqnaur me ate qe eshte me vetvetenn ka Shume lakmo per gjet at qe tjeret i kan arrit e ka strese Shume per vete por dhe me shkakton shume probleme nuk me le te koncentrohem ne asgje tjeter kam Shume dhimbje shpirtrore e stres, une nuk mind ta duroj me, Por une kam fjetur me te , kam fjetur me te kurse familja e di qe nuk do e kisha mbeshtetjen e tyre Edhe nese ai do me maltretonte sepse so me thoshin pse ke fjet me te hala pa u martu, tash duhet te rrish me te , jemi nje rreth shume kapitalist fshataresk, nuk di qfar te beje. Une nuk mund te sakrifikoj qdo gjë per te ai ka Shume probleme me jeten e tij une jam Ne studime. Spo mund tju beje balle qdo dite. Fjaleve te tij te egra e mbizoteruese. Edhe pse Kurr nuk jam maltretuar fizikisht por kjo gjendje. Po me mbyt, ti tregoj prindve qe kam fjetur me te por qe spo mundem me se kam Shume dhimbje dhe stres dhe herdokur do te ndodh ndarja , nuk do te me kuptonin, ohh qfar te beje, ju lutem kush ka pas kesi lloj rasti te me jep ndonje keshille.