Personi qe e tradhetova burrin me te nuk e din qe jam e martuar,ne gjdo moment lutem qe Zoti te ma fal,prej tutes spo mundem as me pi as me ngrene... | Histori Të Jetës
Personi qe e tradhetova burrin me te nuk e din qe jam e martuar,ne gjdo moment lutem qe Zoti te ma fal,prej tutes spo mundem as me pi as me ngrene...

Personi qe e tradhetova burrin me te nuk e din qe jam e martuar,ne gjdo moment lutem qe Zoti te ma fal,prej tutes spo mundem as me pi as me ngrene…

Personi qe e tradhetova burrin me te nuk e din qe jam e martuar,ne gjdo moment lutem qe Zoti te ma fal,prej tutes spo mundem as me pi as me ngrene…-Anonim.Pershendetje Histori te Jetes dhe lexues te dashur jam nje vajz 22 vjece dhe jam e martuar po ashtu kemi dhe nje vajz, problemi eshte se para 3 4 muajve me shkruajti nje person dhe ne at koh isha shum nervoz me stres me depresion nuk isha vetvetja kam problem edhe me gjandren tiroide po kom shume qrregullime une ja ktheva sms personit ne fjal ma nuk kisha guxim te largohem kemi fol deri i thash mjaft me spo mundem tasht me thot dua te jemi bashk aj nuk e din qe jom e martuar kam shume frik ti tregoj ndonjeher dua ti tregoj burrit per keto gjera se spo mundem ta maj msheft me, personi ne fjal me thot ose bashk ose do ti postoj fotot sms edhe pse se ka asnje foto te keqe nga ana ime te gjithe me thojn nuk ka guxim met bo ndonje gje po une spo mundem as me flejt as me ngrene prej tutes e di qe e kam bere gabimin mat madh t jetes pishmane jam teper po me besoni se skam qene vetvetja jam shume ne depresion vetem ata qe e kan provu e kuptojn edhe burri nuk me jep shume perkrahje nuk ka koh per familjen e vet kurr vetem per shok qe 5 vite jemi bashk vetem niher kemi qen ne pushim edhe kur tdalmi bohet 3 4 muj nuk dalmi une po bllokohna vetem ne shpi edhe une kam nevoj me dal si gjith te tjeret keto ka pas raste kur ka qu ndor nmu edhe kur kam qene shtatzene mi ka bo gjith fjalt bajat gati edhe kurs kur kam qene te gjith marrshin me hanger diqka une skisha pare me ble diqka me hanger sepse pritojke me shku memi nxerr do pare edhe plus shtatzan jom kan kan ndodh shum shpesh qe mka shty qeto gjana me prunen ne ket gjendje tani burri ka ndryshu pak ama shum pak po ma zemra jem ka plas une jom rrit shume keq thjesht kom dasht qe burri jem me pas koh edhe per mu najher sa jem kan tfejun 2 3 dit u bojke pa shkru ose ma shum kom duru shume e di qe edhe une e kom bere gabimin mat madh me besoni qe gjdo moment e lus Zotin te ma fal ndoshta edhe ky gabim nuk me falet po krejt gjerat e kqija me prunen ne ket gjendje skam qen vetvetja me besoni sa kam qene ne shkoll kam qen vajza me urt ne at shkoll te gjith e permenin askush ska pas te keqe nga ana ime deri sod ndoshta do te kritikoni shume po nuk eshte askush ne gjendjen time te me besoj. Jom lodh me jeten shum vetem vajza me mban gjall ju kisha lut nje keshill te mire tma jepni se me te vertet jam shum keq?