Per shkak te Nenes u ndava me Gruan, nuk i dhash te drejt per asgje, o Gruan o familjen jam penduar por... | Histori Të Jetës
ndava

Per shkak te Nenes u ndava me Gruan, nuk i dhash te drejt per asgje, o Gruan o familjen jam penduar por…

Per shkak te Nenes u ndava me Gruan, nuk i dhash te drejt per asgje, o Gruan o familjen jam penduar por… – Pershendetje histori te jetes une jam nje djal nga tirana por po ju shkruaj nga fb dikujt tjeter,dua te ndaj ME ju gabimet e jetes time. U fejova para disa vitesh dhe u ndava pasi kishim mosmarveshje ne veshje e sjellje dhe ME mamin tim nuk shkonte ,me vone u fejova e u martova aty filluan problemet ME shume .mamaja ime ankohej nga nusja,e nusja nga mamaja .por sdi ti kem dhen nje here te drejt nuses kurre ja kam bere jeten ferr ,duke I then mire e ka familja ime ti je keshtu e ashtu .fillova ta ndaloja ne shume gjera harroja ajo kishte moshen duhet te bente gabime e gjera.i bertisja e acaroja kot.por su tregova taman per nusen time gjithmon I thoja po tpelqeu mire ne jo ik.ka ikur nga shtepia shume here e me te drejt kur e mendoj sot po eshte kthyer me shpres se une do ndryshoja.por nuk ndryshova I thash ne do jetojm me prindrit e mi do apo jo ti ajo heshti,nuk kisha as sgjidhje mendoja familja me tha nese iken me ate ketu ske me shtepi.te mbaja nusen apo familjen zgjodha familjen e asaj si jepja te drejt.ja ula koken sa ska harroja qe dhe ajo ka te drejt ajo donte qetsi e liri me mua.une e lash mes sherrit aty ku sdonte tjetonte pse se donte familja ime harrova qe une do kisha familjen time . Une I thoja ti je sherri sa ke ardhur ti po zihemi ne nuk shkojm as bashke ne dhe bashk zihemi ,ajo tha ke te drejt se tani ka hyr sherri sepse ti sje burre une skam cbej torturoj veten mbaj nenen me tha e ker*nimet e tyre e mori canden iku.sado shoqeria sma tha e njerzit por te gjithe ME fajsuan e me te drejt une hodha ne plera te ardhmen time per familjen sot I kerkoj falje publikisht me fal zemra ime qe eshte hera par qe te them Zemer me fal qe si ndava gjerat une ty te mora per vete jo familjen ke te drejt per cdo gje.sot kur te shoh sa mire je me tjeter e pranoj ndoshta une duhet ti kisha then gjerave stop e te rrinim bashke por per cdo gje ma e ba thoja .me fal qe ta shkatrrova jeten sado prindrit na mesojn ne na duket e drejt duhet te pyesim e njerez te tjere ato do thon te verteten cte bej me.gruaja nuk duhet len kurre miq te dashur se familja jote dhe nuk shkon edhe ju do aty ky per mendimin tim eshte kunje.nese nuk shkon si une duhet te ndahesh vec ME gruan ke qetsin tende pa fjal e srrin ne kurrizin e prindreve qe tpermendin cke ber po behesh burre me jetuar jeten tende .une sot jam larg teje te dua dua shume tani di gjithcka familja jote nuk eshte nena e babai por gruaja e femijet pasi prindrit ton e ben jeten sic donin ato pse ne tmos jemi te zot ta bejm jeten si duam ne pa nderhyrjen e askujt ne duhet tjemi shembulli i femijve ton .anonim ju lutem