Nusja dhe djali tere naten ndegjohen duke bere qef,nuk ruhen aspak,nusja breket i len te palara ne gjdo vend... | Histori Të Jetës
Nusja dhe djali tere naten ndegjohen duke bere qef,nuk ruhen aspak,nusja breket i len te palara ne gjdo vend...

Nusja dhe djali tere naten ndegjohen duke bere qef,nuk ruhen aspak,nusja breket i len te palara ne gjdo vend…

Nusja dhe djali tere naten ndegjohen duke bere qef,nuk ruhen aspak,nusja breket i len te palara ne gjdo vend…- Pershendetje.Nese kishit mujt me ma qit qit histori qe po jau shkruj boll mire ish kan se boll shume po heki edhe spo di ka mu qky ma perpara i gjeta nja 10 minuta tlira me jau shkru qita juve noshta mkallzon najkush qysh me ja bo se boll katastrof o puna vallahin. Po du me shkru historin qe e kom ne shpi se katastrof o puna per momentin vallahin e kom ni re nshpi qe sa her te shoh syt mi djeg si me hanger spec a Zoti ta dit qka qaq e keqe qaq njeri e pa ftyr o pasha Zotin ski rren ktu. Une munona me msu per tmire po munona me ja shti nkry tabiatin ton se nuk o leht mu kan nuse e Llapjanve ajo u tek n’at qyken e vet qe pasha Zotin du mi fshi durt krejt nto mos mu merr hq me ta maa edhe more ma ka ba djalin si budall nuk e di a i ka bo naj sehire a Zoti ta dit veq ka po sillna po lutna qe mu kfjell se bash si ata budallt e rruges u ba qa ti thot kjo shtrigulka amin ja ban aaa kurr skaam pa kshtu. nkohen tem vallahin kur mthojke burri qu nkam u deshke mu q n5 e me jau ba buken tonve i madh i vogel edhe per fmin ma tvoglin qe hike nder mu deshke mu qu nkam me nejt se qishtu u kan tradita tash me pa kit nusen ton katastrof sdin njeri as qka i thot as kurgjo hiq se nfillim boll shum jam munu me msu valla per gjithqka po veq mu ka kthy ma ka bo: Zoj une sjam ardh ktu me la me fshi, kush ka la ma heret le tvazhdon kush ka fshi le tvazhdon une nkit shpi jam ardh veq per djal tanin! AAAA qatyyy mkersiti damari thash Qkaaaaa ?? e qysh po menon une me ti la bregt a aaa a qishtu po menon qe ta qet ma mire aaa punt ndamas aaaa edhe ja bana une pula e mson von e jo voja pulen mos u muno mu ba teper e meqme se ky o konaku jem ti je veq musafir kur dush ta baj both** prej ktyhit edhe ski qka mthu bile ajo veq u nal tu mkqyr. Jo bre pak ma kadale mos mu ba ktu e poshter se di edhe ndryshe une me ta sill ty. Spo di qysh me ja ba se sun po e duroj ma tybe marova tu u perla me ta edhe burri mtha ni dit oj gruuu nalu najher se naj qite met ama spo ki qare kaniher po ja shoh bregt pa la qishtu neper banjo edhe parameno qysh more bij ton naten nihen me djal temin tu u knaq as qe jau nin bile as qe ruhen sdi qysh more sju vjen marre sadopak njeri duhet me pas pak karakter bre pak ftyr se kjo o katastrof kjo o marrja e ZOTIT! Ma e keqja o qe skom as ku e qoj me nejt se ma merr ftyren sa hora ti qet klluqkat per gjithqka edhe sdin njeri as qa i thot as qa e kritikon se tani kerrsh bana me ta qaty nshpi t’huj. Une jam ni vjeherr shum e mir se nuk i baj presion per kurgjo hiq edhe smunona kurgjo tkeqe me shti me ba veq du me msu po badihava spo don hiq me ma marr ndor valla as ni pik sosht ka i intereson per mu. Ni dit tu fol me ni shoqe tveten e niva tu i than tybe edhe me dek as ni pik loti se qes per ta kukuku qaty kesh ka luj edhe pse se dita mire per kon ke fjala veq garant per muuu 100% ke per mu se e njoh une kryt e saj ja njoh qfare e ka menxi spret mem gjet mu diqka qe me mujt kjo me marr kralicen ktu nshpi mu ba mbreteresha po vallahin stja kam lshu frontin as njet se kam se sa tem maltretu qiky damar nqaf une jam domaqini i ksaj shpie jo ajo! Ma mir o mi nda krejt miq it nshpi tveten po kushtet e kqija e sene sdin njeri qa ju ban spo di qysh me ja ba qe me largu prej syve sa ma shpejt sa su ba najsen ma e madhe me tja kersit me dore se si gati e ka veq kur tnini ni dit qe e kom maltretu qaq qe o ka mshkon nerva. Qa me ba bre oj graa ju qe keni qisi reja nashta edhe hekni si une qa kishit ba bre se marova me njo temen… ajde kallzoni edhe anonim nese ban se djali jau percjell faqen mos te sheh emrin tem hajt flm tfala.