Nuk ngopen familja e Burrit, isha si e burgosur nga Burri, vjehrri qoj dore ne mua, vjehrra komandon me te... | Histori Të Jetës
ngopen

Nuk ngopen familja e Burrit, isha si e burgosur nga Burri, vjehrri qoj dore ne mua, vjehrra komandon me te…

Nuk ngopen familja e Burrit, isha si e burgosur nga Burri, vjehrri qoj dore ne mua, vjehrra komandon me te… – Pershendetje ju lutemi Anonim. Pershendetje te gjith komentuesve dhe ju falemnderit per kshillat. Historia e jetes time esht kshtu ! Ne moshen 18 vjeqare te afermit me njoftuan me nje djal dhe u pelqyem dhe u fejuam. Pas nje muaji fejumi besomni se u be shummm gjeloz gjdo nat u grindeshemi gjelozonte palidhje sme lejke me nenen te shkoj askund dhe gjithmone qaja dhe e mirsha me te mir qe te ndryshonte por kurr nuk ndryshoj. Pas dy vite u martuam dhe pastaj mendoja qe do te ndryshon aj u be edhe ma keq se qe ishte sme linte te dal askubd vetem mbrenda dhe me rrifte per kurgja dilke per veti un vetem qaja. Pas nje kohe filloi edhe vjehrri te nderhyn ne jeten time te le fol fjal te renda vjehrra per punet e shtepis gjithmone kishte kritika edhe pse un gjithaaa i beja edhe fund sma dike askush. Tani burri esht ndryshuar nuk gjelozon e falenderoj allahun per ket gje por problemi esht qe vjehrra me rendon shummm me fjal nontop ka qef me mbet fjala e saj ddhe nese e ka keq shtyhet me fjal po ashtu per punet e shtepiis tepeeer komandon shpesh her qaj them o zote kur esht boll Nje her burri vjehrri tash vjehrra por un vet e kam nje te keqe sepse kthena kollaj ku me dit qka mu idhnu prap ju qeshna i mar me tmiiiir i respektoj e kshtu si nje nuse krejt me buk me tesha me djal qe e kom 6 muj me kejt qka i ka shpija i boj vet edhe sma din. Besomni kom nos me ra depresione menoj veq negative gjith thom a ka zote per mu dy konatat e mia veq rrinnn kuuuurrr sma ngjesin doren per kurgjo veq qka bajn pa fshi jam loodh spo muj ma dua nje kshill qe si te behem e fort ge mos ma nin per kurgjaa nimomni ju lutemmm shpirtnisht sepse po vuaj shumm vjehrri ma meson burrin keq besa vjehrri me ka qelluuu shplak per kurgja se di u ba boll vjehrra u ba si me kan kja komandant se di bre spo muj me duru ma kerkonnn per dit njejt maro buk kryj pun tan diten fshi laj qoje tawolinen e bukes laj ent banjot djalin edhe krejt antart e shtepis vet me ka humbur vullneti ma spo kam nerva as djalin me kqyr as me ni tu fol kerkon jam shume keq me mendimet e mija shume gjera me shhkojn nder mend dhe jam shume keq me ndihmoni ju lutem me ndonje keshill e di qe me duhet ndodsha nje kohe e gjate per tu rikthyer ne jete normale ne gjendjen time te me parshme, por me duhet se pari njerzit e familjes e une nuk i kam ata ne perkrahje… flm ishalla mkeni kuptu e ishalla ju shperblen allahu gjith ata qe mundohen per tmir kaloni mire spo e zgjas me shummm se nuk e kry deri mengjess vuajtjet e mia. Faleminderit.