Nuk mund te kem mardhenje me burrin, une dua te behem nene, por doktori i tha burrit qe... | Histori Të Jetës
mardhenje

Nuk mund te kem mardhenje me burrin, une dua te behem nene, por doktori i tha burrit qe…

Nuk mund te kem mardhenje me burrin, une dua te behem nene, por doktori i tha burrit qe… – Mirmrama anonim ju lutem Jom ni vajzë qe i ndjeki të gjitha historit ne ket faqe dhe oshtë nje faqe ku ne kem shum nevoj per te. Edhe un kom nje hall shum te madh jom e martune qe 8 muaj me burrin duhemi shum dhe kem jet te mir sna mungon asgje dhe kemi dashuri te madhe problemi jon oshtë kerkoj shum falje deshta ta hap zemren dikun dhe tmarr ndonje ndihm sa do e vogel te jet veq te mos na shkatrrohet jeta po dal ne tem Neve na kan njoftu familja jemi pelqy edhe per fat kemi ra ne dashuri shum te madhe kemi qendru dy vite te fejuar burri im eshte ipari mashkull njeten time problemi qendron se nuk mund te kryjm mardhanje ne shtrat ndoshta vetem dy her ne muaj theksoj se burri ka problem qe asniher para se te martohum nuk ka pas kom qendru ashtu nga dashuri e madhe per te familjes time dhe askujt nuk ikom tregu per ket gje kaluan 6 muaj ashtu un mbrenda ne zemer ndihesha e shkatrrune nuk kom dyshu kurr ne tradhtin e burrit sepse edi qe mdon dhe mviten shum keq per te po erdhi koha qe un desha te behem Nenë por gjat 6 muajve qe kemi fjet bashk ndoshta 10 her krejt un nuk mbeta asniher shtatzan dhe ithash te shkon te ben kontroll te mjeku mjeku ithot qe mir je qdo mashkulli i ndodh stres e lloj problemi per ata amo kaluse nejse ashtu prap vazhdoj thash te shkojm te nje Hoxh i mir sipas hoxhes un kisha te beme dhe kan rrezatu tek burri im te them te drejten kurr nuk kom besu ne ato gjera pas disa diteve te deshperun e provum dhe ishte krejtesisht tjeter dhe ashtu vazhdoj nje muaj e me shum por per fat te keq prap nuk pata fat te jem shtatzan dhe tash jom perseri e trishtune para nje jave oshtë si kur jem martu nuk edi qa te bej me eshte merzitur jeta mfalin edhe ju per keto fjal po zemra ime pat shum nevoj mi qit kto fjal familjen time nuk mund ta merzis me kit lajm kaq te hidhur deshiroj shum te kem se paku nje femij mandej edhe nese sosht mir ne shtrat per mu ska problem besoni ishte shum rast i ran askujt ne bote nuk ja deshiroj kit fat vuaj shum por ne heshtje te mos me vrej burri sepse edhe ky oshte nonstop i merzitur dhe i dhimbsem shum me ka thon qe mdon shum dhe nuk mun te me sheh qdo nat me lot nese deshiron mund te ndahesh nga un me nje ze te dridhur e sy te perlotur por un nuk mund tja kthej shpinen nuk e di nka tja maj mka shku menja edhe mu hek nga kjo bot nuk mund te marr askend tjeter por nuk mund as te jetoj pa nje femij naten e mir e mfalni shum qe e zgjata kaq shum por besonim kisha shum nevoj nese dikush ka degju ksi lloj raste me ndihmon ju lutem.