Nuk kam flejt me burr qe 4 muaj sepse ai mendon se une e tradhtoj me tjere, nuk e di kush i ka... | Histori Të Jetës

Nuk kam flejt me burr qe 4 muaj sepse ai mendon se une e tradhtoj me tjere, nuk e di kush i ka…

Nuk kam flejt me burr qe 4 muaj sepse ai mendon se une e tradhtoj me tjere, nuk e di kush i ka… – Pershendetje edhe une desha te ndaj historin time me ju por ju lutem anonim shkruaj nga fcb i nje shoqes. Une kam nje problem dhe vertet nuk kam ide se qfare te beje kisha dasht qe me ndihmen e juaj te vendosi se qfare te beje.Mua burri po me bene sikur te jam ndonje lloj ku*** .Jam nje gru e martuar kam femije dhe jetoj ne perendim dhe jam ne hall shume te madhe qata edhe dua tju shkruaj .Burri im ndodhe qe 2 ose 3 muaj mbyllet ne dhome nuk vjen te flej me mua sepse eshte fiksuar qe une jam nje ku** qe vetem dal me meshkuj te tjere dhe e tradhtoj sepse jam e bukur shum dhe jame e sjellshme dhe qdohere mendon se une e tradhtoj por mua as mendja nuk me shkon. Kam nje ftyre te moralshem nuk me shkon kurr mendja as ta shikoj ndonje tjeter se le ma te tradhtoj apo ta genjej per ndonje gje. Jam nje Nene kam femije si mund une ta beje nje gje te till pamvarsisht te gjithave une nuk jam nje tipe qe dal dhe njoftohem me burra tjere sepse e kam burrin tim te shpija por ajo eshte vetem ne koken e ti, une i them nese te tradhtoj tregom pra ti me ke pare ke ndegjuar diqka me thot jo por vetem ashtu mendoj nuk flen me mua nuk kemi asgje imtime bashk ka 4 muaj nga inati qe une jam tu e tradhtu ose tu e len pas dore per te tjere burra. Nuk eshte aspak e vertet qfar mendon por nuk di si ta bindi qe aj eshte me paranoia. Une vertet jam lodhe me kete situat jam e re nese aje nuk mendon per mua ateher mua me duhet ta gjeje dike tjeter por nje ane me vjen keq jam nje grua e ndershme.Por po dua te them te gjithve burrave mos i merrni grate ne qafe nese doni dike tjeter ndanu mos ja shkatrroni jeten askujt sepse sikur ju qe keni nevojat e juaja edhe grate i kane nuk jemi ne nga balta.Po nje ane ta mbaje gruan e ne anen tjeter te knaqem vet kjo nuk shkon pik se pari burri ime nuk me meriton e une pse te jem skllave e ti kur aje nuk din te me respektoj si grua.Me thote te dua pa ty nuk mund te jetoj qfare dashurie eshte kjo me thuani ju lutem.Disa dite perpara i thash une po dua te ndahem sa nuk jam ba hor dhe nuk po dua sa jam me ty dua te ndahem siq eshte adeti mandej e vazhdoj jeten time kjo per mua eshte e drejte me tha une nuk dua nuk kam askend vetem nuk e di se qfare po ndodhe me mua filloj te qaje nese ti shkon une do e lendus veten nuk jetoj dot pa ty por prap vazhdon ate te veten jam lodhe nuk po mundem me ju lutem keni ndonje keshill per mua sepse une nuk po mundem keshtu me jetu kam nevoj per dike me pas afer me nda te miren e te keqen bashk apo jam e qmendur.Shume flm prej juve qe e lexoni dhe mundoheni me me ndihmu.