fbpx

Man looking at girl

Normal qe nuk jemi te lumtur se jasht shpis shohim super femra e kur vim ne shpi gjejm Gruan te pa rregulluar qe…


Normal qe nuk jemi te lumtur se jasht shpis shohim super femra e kur vim ne shpi gjejm Gruan te pa rregulluar qe… – Pershendetje! Fajtore jeni ju femra qe ne ju tradhtojmë! Dua tu tregoj femrave pse ne meshkujt tradhëtojmë pasi martohemi.Gruaja ime kur jemi takuar ka qene person shum e hareshme e ka mbajtur veten shumm dhe pikerisht kjo ka qene ajo qe me ka terhek me shum te ajo dhe me ka ba mu dashuru. Femra te nderuara çdo burr deshiron qe gruaja e tij te jete sa ma terheqese sa ma joshese brenda mureve te shpis! Gruja qe rregullohet ta knaq synin dhe zemren.Te gjithe meshkujve pamja e jashtme na terhek shum te ni femer dhe kjo eshte arsye-ja qe ju tradhetojme sepse e gjejme jasht at qe nuk e gjejme ne shtepi-tek gruaja. Normal qe nuk jemi te lumtur se jasht shpis shohim super femra te bukura dhe kur vim ne shtepi gjejm gruan te pa rregulluar e cila ka leshuar veten krejt ne maximum kundermon arom te keqe etj. Ju femrat mendoni qe mas martese skeni nevoj mu rregullu se tash ja keni lidhur kembet nje burri dhe aj ska qka te beje por jeni shum gabim.Burri ftohet gradualisht nga gruaja nese ajo se mban veten nese ajo vazhdimisht pret burrin me ankesa nese ajo nuk eshte e gatshme me e plotsu burrin ne dhomen e gjumit…nje shok i imi me tha qe ka 1 muaj qe sfle me grua se ajo merret vazhdimisht me fmi dhe ska kohe per te,vazhdimisht gjen arsyetime per ti ikur mardhenieve me burr,ja eshte e lodhur ja merret me fmi dhe si pasoje e kesaj shoku im tashme ka gjetur nje dashnore e cila po ja plotson ato qe sja jep dot gruaja!Nje shok tjeter i imi i cili tashme ka nje dashnore me tha ore burr si te shkoj ne shpi gruja tjeter sen nuk din me ba veq thot laj durt se buka hazer kurse dashnorja me pret me puthje dhe perqafime,smuj me dasht kursesi grun se spom terhek as me fjal e as me vepra! Femra e di qe keni shumë obligime por gjeni kohe per burrin tuaj.Të qenurit nënë nuk duhet tju bëjë të harroni që jeni edhe FEMRA. Mbane veten e leni ankesat. Boneni burrin per vete se shum leht e keni.Para martese kam mendu qe ska me mujt mi nejt grus besnik se isha tip aventurier por gruja me ka bere per vete…kemi dy femije por gruaja ime pas lindjeve nuk u be 100 kg por u kthye serish ne formen trupore qe ishe me pare mbante dieta dhe merrej me fitnes,gruaja ime vishet me stil e ka merak me mbajt veten.Kam 10 vite i martuar po ska ndodh asnjehere te vetme ta gjej gruan me flok qaraveshura te palare etj etj.Me terheq si diten e pare sepse din mu sill e mem ba per veti,nuk me nevojitet asgje sepse gruaja me plotson prandaj nuk kam pse te kerkoj femer tjeter. Ndihem i plotsuar..gruja ime eshte nene e mire,femer terheqese grua e mire,shoqe besnike,kuzhiniere perfekte keshilltare e imja dhe personi ma i rendesishem per mua.Une e mbaj gruan financiarisht punon part-time sepse kemi dy femije dhe dua qe te rriten me nene e jo me dado gruas nuk i mungon asgje blen rroba kur te doj shkon tek sallonet e bukuris e kam shkollu fakultet dhe master ka kry pasi jemi martu ka marr zanat edhe per kuzhin njeh disa gjuhe te huaja dhe thjesht eshte shendrruar ne nje femer qysh kam dashur ta kem gjithmone..punon orar te shkurter jo qe ka nevoje per pare por don me dal mu socializu ka kry edhe shkoll dhe nuk eshte e arsyeshme te rrij e mbyllur me pun te shtepise..sepse nuk e trajtoje gruan si sherbetore por si personin ma te rendesishem ne jeten time.Sa her shkoj ne shtepi me pret me ushqimet e mija te preferuara,dhe me buzqeshje e dashuri femijet i mban mire shtepin qdo here te paster..qdo here ne shtepi e gjej nje ambient te ngrohte familjar dhe kete fal bashkeshortes sime te dashur…Te nderuara femra nese e dashuroni burrin tuaj patjeter se duhet te jeni te tilla nese nuk deshironi qe ai tju tradhtoje perndryshe po e leshuat veten mos pritni besnikeri!

';