Njo i familjes ka ra n'dashni me t'dashuren tem, kjo e perdor per interesa t'vet se Ai ka pare por spo di a me... | Histori Të Jetës

Njo i familjes

Njo i familjes ka ra n’dashni me t’dashuren tem, kjo e perdor per interesa t’vet se Ai ka pare por spo di a me…

Njo i familjes ka ra n’dashni me t’dashuren tem, kjo e perdor per interesa t’vet se Ai ka pare por spo di a me… – Pershendetje anonim ju lutem. Pe filloj historin e jetes keshtu, kam nje hall jam i moshes madhore jetoj ne perendim para 5 viteve visha shum shpesh ne kosove thuajse gjdo dyten jav isha ne ks rrisha nje jav e i kthejsha prap ne mergim natyrisht ne ks kisha edhe pun por edhe mbramjet normal dilshum ne klube bare besa edhe ne muzika burrash nje nat vera ishe ne shtepi i lodhur shum me thrret nje shok mthot kam datlindjen eja ne filan vendin i kom te thirrurr shoqrin muzik live nejse pritova shum por masi shok sbojke pa shku shkova aty kishte pas shum femra kengtare e valltare thjesh ta qojle mallin se je far striptisi e jo muzik per argtim aty me rah ne syh nje femer shum e bukur por edhe kengtare me nje zë shum te bukur kur kendojke ajo bakshyshet su ndalshin jo veq qe kendojke bukur por edhe ishte shum e bukur ne realitet ajo sod esht vip qysh pi thojn ne ks ben klipe dhe esht shum e kerkuar per mbremje e darsma mos ta szgjas ma shum me pelqeu shoqri ku un isha per ditlindje natyrisht aty dikush nje kend e dikush nje bakshysh aj kengtares por un e du muziken por sme pelqen te kendohet per mua apo tme permendet emri te gjith qitshin bakshysh un jo dhe pas nje kohe mu afru mua dhe me kerkoj numrin e telit pasi isha ne pushime dhe isha i vetem ja dhash i ndrrum do sms mes veti dhe me pyty se ku jom mbasi te ikum nga ketu i thash qe flej ne hotel se jam i dehur e nuk mundem te iki ne shtepi me lypi emrin e hotelit dhe numrin e dhomes pasi te shkoj ne hotel ika ne hotel i qova emrin dhe nunrin mas nje ore erdh oh zot po e bukur dhe shum e lazdruar kam lum nje dit dhe nje nat pa dal fare nga hoteli ishte kohe e paharruar dhe kshtu vazhdon te jet sa her qe te jom un ne kosove edhe pse ka mrri ne kajher shum mes neve dyve ska ndryshuar asgje kalojm shum bukur mes veti por tasht kom nje problem tjeter e kom nje te familjes time i cili esht shum i pasur dhe aj ka tre muaj qe esht dashuru ne te dhe un e kan kuptuar para dy jave qe ky i dashurari esht i familjes time e kjo e mban si sponzor te klipeve dhe ja jep nga nje her un te gjitha i kam kuptuar nga kjo femra pa editur se kush esht aj tipi qe e sponzorizon esht edhe nje gje tjeter qe ky don edhe me mar per grua esht ndar nga gruja vet e femit vetem per ket e kjo esht vetem tu e perdor per interesat e veta un tash kam rah ne dilem as spo di qfar te bej ti tregoj qe un e kam femer ne thojza edhe pse un kom vetem mardhanje asgje tjeter edhe pse kalojm shum mir por skam interes per ma shum vetem per kravat e si ti tregoj kti te familjes qe esht tu gabu qka esht tu bo dhe qe un flej me to qe shum vite edhe ktu ne mergim kur vjen me mua rrin ne hotel qe besa edhe hargjimet i hjek ajo kom ra ne hall ti tregoj a mos ti tregoj nej kshill nga ndokush qe ka hec naten ka hec barat e nuzikat e jo do klinca qe zojn femra te stacionit te autobuzave mu mundu mem ofendu a mem kshillu kiss gjinis femrore.