Nje nate te zez e kuptova, me treguan se Ai eshte Burr i martuar me femij, Une jam shume xheloze dhe...! | Histori Të Jetës

i martuar

Nje nate te zez e kuptova, me treguan se Ai eshte Burr i martuar me femij, Une jam shume xheloze dhe…!

Nje nate te zez e kuptova, me treguan se Ai eshte Burr i martuar me femij, Une jam shume xheloze dhe…! – Pershendetje histori te jetes jam ni vajz 25 vjeq Ket ver ka shku llug … un me kusherin tem kena dal si krejt tjerat me shiju veren. un njoftova nje djal ish kon 30 vjet me hyri meeniher ne zemer jo edhe aq i bukur po mu me pelqej te nejtit e kish pas tmir qysh thojn jasht po tregon i mir ama brenda si dihet qa ka. Fillutem me fol mas pari edhe ska la pik dyshimi per mos mi besu .mka thirr me dal ok kam dal Po diqka at dit si dyshim boni e nisa mos mi besu edhe si kom shkru mo Po apet aj mka shenu mka thirr me dal prap kena dal kena nejt aq shum um terhjeke sa si me pas njoft gjith si me pas shok afer ti u ndisha vetevtja edhe aj u sjellke mir mkqyrke me dashuri spaku un qishtu kom mendj shkrujshum qdo dit kapak Edhe ni dit erdhi fundi normal kan thon lumturija zgjat pak Heren e fundit jena dal mkerkonte vazhdimisht me flejt me to ama une nuk i besojsha edhe thash jo veq nese e bon familjarisht edhe qeshtu folshum tani ma rrall se aj u idhnnu as un si shenojsha ma se mu dok qe nuk esht serioz ne anen tjeter e dojsha shum ,dojsha me harru po sa her qe mu hjeke prej mendje pak aj me shenojke diqka .Ni nat te zez e kuptova mtregoj dikush qe esht i martun e me fmi kuku desh u tranova qysh aj mem mashtru mu i zot humba per disa minuta nuk disha ku jom aty ja nisa me urrejt veten pse jam mashtru Edhe qitash ka Po e tregoj shum ja kom marr inati vetit mka bo me besu shum kishe mdon pernime un knej spo muj me harru hiq kur pe sho nfoto zemra pom maltretu pom mungon e po harroj krejt qe esht i nxanun deshta me dit qe a ka mundsi qe mdon ehde aj mu?? Ehde pse kurr smuj me nda prej grus se mas pari un jam xheloze qysh me harru o lexus flm shum