Ne muajin e 6 me tregoj e dashura se femija s'ishte i imi, deshironte te gjitha parat te mi marr per femijen e vet... | Histori Të Jetës

Ne muajin e 6 me tregoj e dashura se femija s’ishte i imi, deshironte te gjitha parat te mi marr per femijen e vet…

Ne muajin e 6 me tregoj e dashura se femija s’ishte i imi, deshironte te gjitha parat te mi marr per femijen e vet… – Mrb te gjitheve dhe un po shpreh dhimbjen sepse nuk mundem ta mbaj me… Une jam nje djal me origjin nga veriu por ka vite qe jetoj ne tr, jam 27 vjec, historia ime filloi para 6 vitesh u njoha me nje vajze qe ishte si nje engjell u dashurova marrzisht me te ajo jetonte me njerkun dhe maman e saj, para se tu lidhte me mua kishte pas nje lidhje tjeter dhe e kishte mar vesh familja e saj dhe i kishin ber presjon qe do e hiqnin nga shkolla dhe kishte frik te mbante lidhje me mua por un i premtova qe do e mar per jet, vazhdoj lidhja jon gati nje vit, si zakonisht me mer me cl dhe me thot te lutem dua te takoj ok u takuam dhe me tha e ka mar vesh familja per lidhjen, ok i thash te vi tek shpija te te kerkoj doren jo me tha dua te largohem te kerkoj babin tim te vertet, ok por nuk do te le vetem dhe un shkova me te ne nje qytet tjeter dhe e mar ne cl njerkun e saj dhe i them gocen e kam un dhe ajo do fejohet me mua ai nuk pranonte por pasi erdhem ne tr i shkova me prinderit tek shpija dhe i thash qe kjo do jet nusja ime dhe deshe e zdeshe ti ajo do jet e imja, pastaj ran ne dakort ishim shum te lumtur vazhdum kshu te lumtur gati 2 vite pastaj ram dakort qe te emigroja per nje jet me te mir emigrova 2 vite erdha u martuam kishim shtepin ton gjithcka ja plotesova sa bera gjithcka qe ajo te jet e lumtur. Sa un u largo a nga familja ime sepse ajo nuk e donte e si qe jam ber gabim e bera sepse e Doja…dhe nje dit gezohem nga lajmi qe ajo ishte shtatzan ne muajin e 6 me thot I dashur me fal por nuk te dua me sepse kte femin qe pres nuk eshte i yti por eshte i nje djali qe e dua… Ne nje moment e mora me shaka por pastaj me bindi me fakte aty se doja as jeten dhe i thash kjo shtepi dhe aq lek qe jan ne banks do jen te femijes, me kerkonte dhe falje por un i coptuar dhe i vdekur si njeri u largova kurr se mallkova i urova lumturi dhe un largova me lut ne sy, po behen koh qe jam ndar. Tani ajo ishte ndar dhe me mer ne cl duke qar qe ka gabuar qe u nda nga un, pasi un qe ne momentin qe u ndam emigrova qe te harroj. Por e kot sepse gjdo nat me dhimbje e me lot, sa kam frik te mbyll syt sepse me shfaqet ajo, por tani nuk e fal dhe nuk kthehem sepse nje njeri jeton per krenarin dhe nderon sot jam nje njeri i vdekur pa ndjenja se nje njeri qe jeton vetem me lotet me bejne qe te vdes me mir dhe jam shum keq ju lutem mos me keqkuptoni dhe me flani qe e zgjata un ju uroj vetem lumturi e fat ne familjen tuaja me respekte e me lot ne sy. Flm per kohen qe ju mori kjo per ta lexuar respekte nga une.