Ne mengjes i thejke dyrt si i cmendur, ne mrembje vijke me lot ne sy tu kerku falje, krejt buzet i kam te zeza nga ai... | Histori Të Jetës

Ne mengjes i thejke dyrt si i cmendur, ne mrembje vijke me lot ne sy tu kerku falje, krejt buzet i kam te zeza nga ai…

Ne mengjes i thejke dyrt si psikopat, ne mrembje vijke me lot ne sy tu kerku falke, krejt buzet i kam te zeza nga ai… – E kam ni histori po mundona ta boj sa ma te shkurt. Kur isha 16 vjet hina ne lidhje me ni djal nga Ks (un jetoj jasht). Aj esht 5 vjet ma i madh se un dhe normal sisha serioze ne ket lidhje si fmi dhe u largova vet edhe nga largsia. Aj 2 vite plot u mundojke mem kontaktu po un sisha e interesume mi, Kur u bonen 3 vite qe u largova prej tij dhe nga shum qe u munu mu bo bashk prap u pajtova dhe fillum nje lidhje dhe kaluam shum mir si qdo fillim dhe u dashurova qmendurisht ne te, u bona serioze dhe u fejuam, 1 jav mas fejeses filluam te fjalosem dhe me tregoj qe per shkak qe aj esht perdorus i marihuanes qe nga femij dhe pati deshir ti hap letrat pasi jem te fejuar, un as nuk e kam dyshuar per ket por e perkraha dhe me premtoj qe ka me lon shpejt… E bona banesen tone dhe e mora jasht po u shtojshin problemet, filloj mem rre qdo dyten dit, dilke naten pa u lajmru deri mengjes, pike marihuan shum e ma shum qdo dit, i thejke dyrt e baneses, ishte shum agresiv dhe i maltretimshum po gjithashtu manipulus se me kerkonte falje si gjynah dhe ja falsha dhe e durojsha, filloj me hi neper paraburgime per marihuan, u konsulltojsha te prindet e tij skishin qa me bo. Prindet mi shihnin buzet e mavijosura, qevita neper trup e kuptojshin krejt fillun me ja mar inati dhe u prish edhe lidhja familjar, kto sene kan vazhdu qdo dit po un durojsha per me shku ne ks te familja e tij dhe mem ndimu ata me qit ne rrug te drejt se kisha shpresa qe e len marihuanen ndryshon po badihava, prindet e perkrajshin thojshin “normal ky smunet me lon meniher po kadal dale, ky ka drejt me dal me shok naten se ti po flen, ti je nuse rri shpi etj etj”… U ktheva prej ks se kam pun e aj tha edhe 2 jav po rri edhe shkoj rehab. Dje kot per qefi hina ne icloud te atij ku mund tja shoh fotot dhe pash foto me femra tum tradhtu… Mi ka bo krejt tkqiat qka munet ni mashkull ni femres me ja bo dhe sot jam e ndare dhe e lir nga ky njeri i mallkum sepse shpirtin ma ka hanger edhe kurr sja kisha fal me dit qe ish tranu sepse eshte i poshter nuk eshte i mire aj me mendt… Femra kurre mos e duroni maltretimen, kurre mos i beso nje njerit tradhetar, ju manipulon ti i beson po aj kurr nuk ndryshon!