Ne fillim e injorova i thash "Ik se ke bark te madh nuk je per mua" sot po me injoron Ai mua me dhemb kur...! | Histori Të Jetës

injorova

Ne fillim e injorova i thash “Ik se ke bark te madh nuk je per mua” sot po me injoron Ai mua me dhemb kur…!

Ne fillim e injorova i thash “Ik se ke bark te madh nuk je per mua” sot po me injoron Ai mua me dhemb kur…! – Pershendetje miq dhe un si shum te tjer deshta te ndaj historin time me ju dhe te mbes Anonime. U njoha me nje djal ne moshen 20 vjeche dmth para 2 vitesh ai ishte ne moshen 26 vjeche un si cdo femer isha pak lajkatare dhe nuk e pranova me te paren. Aii filloj te me ndiqte ne shum raste me vinte dhe posht baneses me priste deri sa un te zbrisja ose ne dyqan ose kur hy ne shpii. Un te them te drejten flisja me nje djal tjeter dhe zdoja tja dija per kte. POOrrr nje dit gjithcka ndryshoj un me djalin qe flisja dhe dilja normal u ndam perfundimishtt. Porr ky nuk dinte gje, Nejsee Kalonin jav muaj ky me rinte pas dhe un i thoja se ste dua se ke barkun e madh je i shendosh je kshtu ashtu e plot gjera t tjera isha thj esht e pavetdijshme isha shum lajkatare dhe me nje mendje femijesh te themi . Nje ditt hy ne kafeterin ku rinte dhe ky dhe e pash fillova te ndjej dichka per kte dhe ky spo ma perfillte me kishte filluar te shkruaj me nje vajzz . Nejse un kuptova kte dhe fillova ti shkruaja dhe ky me refuzonte me thonte me fal do gjesh nje pa bark kte ate . Dhe un me te vertet u ndjeja shum keq shkaku pse e kisha ofenduar aq shum . Por nuk u dorzova i premtova se do ndryshoj dhe se asnjeher ne jet nuk do ta le. Ii thash do te fal dhe virgjerin time qe te besosh se kur nuk do t largohem ashtu bemm. Ju dorzova 100% . Filluam ne porr kyy nuk ishte aj qe isht treguar se esht un i qendroja besnike ne lidhjen ton nuk flisja me asnje mashkull tjeter i qendroja shum e thjesht . Porrr kyy filloj mos merej me mua vetem thoshte se me do shum por veprimet i kishte te kunderta . Sa her qe dilnim ky thirjet ne tel i hidhte tek shoku i vett ose sme lente qe te merem me tel te lexoj se kush po i shkruan ise thir thoshte un jam burr dhe burit teli nuk i preket . Me bente shum premtime se kur ne jet nuk do me trathtonte dhe se ska te dashur tjeter perpos meje kaluan 3 muaj un nuk flisja kaluan 4 5 6 un nuk flisja vetem duroja se e doja jasht mase shum shum e doja. E merja ne tel nga 4 5 or nuk me hapte tel nje dit ndodhi qe e pash me nje vajz dhe me premtonte se e ka familje dhe shum gjera tjera ne shum raste ka ndodhur qe i kam zen foto te plot femrave, mesazhe , fb fake insta fake, porrrr cti bejj ksaj mendjes time me thoshte se i ka hapur vetem per futball dhe per cheshtje te zgjedhjeve ngaqe ky punonte me nje parti . Me premtonte . E VURI DOREN E TIJJ NE KURANN DHE ME PREMTOJ SE NUK KA TE DASHUR TJETER DHE SE NUK ME TRATHTON. i besova kaluan 1 vjet dhe nuk kishte dit qe nuk kishte grindje me then te drejten un as ne dyqan nuk mund te dilja pa mos pyetur kte se me rihte sa her qe i thoja dua te ndahem nuk shkon jeta keshtu bera gabim qe humba virgjerin me tyy kyy vinte dhe me rihte me bentee si te vdekur me nje fjal. Dhe sa her qe un e zia kte ne faj ky bente cte bente me conte te kerkoja un falje dhe me jepte dajak, me thoshte se ben keshtu pas meje ngaqe me do shum un skissha cte bej vella skam babi im ska cte bejj jam e pambrojtur dhe me shum rija ngaqe i fala virgjerin time. Fillova te ndegjoj llafe se ky esht alkolist , se pin hashash , se hyn Kazino , e shum gjera te tjera ky nuk i pranonte njeher pastaj i pranoj t gjitha dhe un prap po e pranoja dhe kte , ngaqe un jam nje muslimane fal namaz dhe alkolin dhe gjerat e demshme i kam tabu. Nejse kaluan disa muaj ky me mer pasw e fb tim dhe e ndron kishte shkruar aty me te dashuren qe e kishte prej 7 vitesh ; ngaqe ajo kishte degjuar prr mua dhe ky ne emrin tim kishte then se nuk kam lidhje fare me te dashurin tat. Dhe para 1 jave fb qe me kishte mar papritmas mu hap ne telin tim cte shof un e shkreta qe me ra qelli ne kok aii plott femra foto dhe cdo gje kishte derguar me nje fb dhe e dashura e tij prej 7 vjetesh e kuptova dhe u largova definitivisht . Ai me tha qe nuk dorzohet nga un po ai esht tani me te dashuren e tij 7 vitesh dhe plot te tjera . Po cfar faji pata un pse duhet ta perjetoja kte gje , cte bejj dua te vazhdoj para dhe te haroj cdo gje e di se ka dhe dhimbje me te medha por dhe dhimbja ime esht shum e rend . E lus Allahun mos e perjetoj asnje femer kte gje Amin . FAlemnderit te gjithve juve qe lexuat dhe jepni mendime per historin time