Nana ja puthke durt Grus tem se me pare t'veta Gruja ma sheroj motren, nese engjujt ekzistojn atehere... | Histori Të Jetës
Nana

Nana ja puthke durt Grus tem se me pare t’veta Gruja ma sheroj motren, nese engjujt ekzistojn atehere…

Nana ja puthke durt Grus tem se me pare t’veta Gruja ma sheroj motren, nese engjujt ekzistojn atehere… – Pershendetje juve edhe un si qdo njeri tjeter dashta me nda historin time me ju. Per dike ndoshta mund te jet jo e quditshme sepse ka shum raste qe kan ndodh. Jam nje djal nga Pr edhe un si qdo i ri kisha aventura dhe dashuriqka te ndryshme por tani kam martuar dhe jam i lumtur me gruan time. Nuk di pse disa njerz thon se nuk ju besojn dashurit permes rrjeteve sociale por kur nuk eshte e shkrune mu bo rahat ndash edhe ne kanun lek dugagjinit ndash me rrjete sociale ki mu nda.Nuk e di se qysh me erdhi kontakti me gruan time e kisha shoqe ne msn dhe fillova te kem kontakt me te ajo jetonte ne perendim nie femer nga nje familje bisnesemen nejta me te ne kontakt me shum se 1 vit por me than te drejten nuk i besojsha bash hiq arsye pse nuk i besojsha ishte ngase dallonim ne mosh edhe thosha me vete kjo e re mi ndrron fjalt edhe tan kjo femer me gjith kto te mira po me pranon mu nje djal i hekun keq pa gjo mas shpirti ishim ne shpi te vjeter vllezer motra kallabllak ajo aniher nuk heqi dor ka ndodh 1 dit i kam shkru 1 jav me sju kam lajmru kam gjet lloj lloj arsye e ikje . Nejse kshtu kaloj me shum se 1 vit edhe tha 1 dit es po vjen ne ks dhe ka deshir mu taku ashtu ndodhi u takum folem bisedum beso nisi mem hy ne huj nisa me dasht nuk ishte ashtu si kam mendu pas pak kohe e bem lidhjen publike dhe u fejuam. gjat kohes se fejeses erdhi ne ks un isha ne kurs gjuhe edhe po me pyt nese me lejoni ju a bon me marr motren time te vogel per sherim jasht vendi ngase ishte e smur dhe e lejuam e mori atje fal zotit pati sukses un mbarova pun nks me kurs e gjuh e gjithqka kaloi mir erdh dita e dasmes aq njeri i mir eshte sa qe gjithqka ka bo vet ajo me te gjitha shpenzimet kuptohet me lejen dhe mendimin tim edhe pse e kisha shum te rand por ajo me kuptonte dhe e dinte se sa kisha mundesi. Erdhi dita te kthehet motra mbas sherimit ne ks ate koh isha dhe un atje masi u martova ooo a besoni kur eshte kthy nana jem nuk dinte se si ta falenderonte edhe durt ja puthke qe ja ofroj ket munsi me kan ajo sod shnosh e mir. Nuk kaloi shum koh me pyeti nese bente te ndertonte shtepit ne ks edhe ndodhi filluam 2 shpi per nje her sepse as njeri i mir qe ishte nuk donte qe ne te kishim shpin e re e vllau im jo. Ka raporte shum te mira me gjith familjen time ka dasht zoti mka gzu me 2 fmi i kam fal zotit si drita ka bo gjithqka per mu nuk e di nese engjujt egzistojn ne tok ne mesin e tyre eshte dhe gruaja ime nuk di asnjeher te thot jo as nje deshir e imja nuk ka met pa u plotsu. Mirpo kur nuk eshte e shkrune mu knaq kot mundohesh para pak muajsh pati nje aksident me makin ishte ne gjendje shum te rand dhe tani hala nuk eshte mir un boll munohna e jap maximum per te dhe per fmit e kqyri kujdesna per ta po prap pom doket pak i kerkoj falje asaj dhe zotit qe jam sjell keq ne at koh me te ka 10 vite qe jam martu besoni me ka bo shpi nuk e du per interes asnjeher por nuk eshte ashtu si menojn tjert a kto te jashtit kshtu ashtu besoni. Se e teprova pak ndoshta kerkoj falje dhe postimi te jet anonym ju lutem kaloni mir gjitha te mirat.