Mu nuk po mi kthen fjalt e shoqeve te veta ja kqyr storiet qka i qesin, qekjo po me plas! | Histori Të Jetës

nuk po mi kthen fjalt

Mu nuk po mi kthen fjalt e shoqeve te veta ja kqyr storiet qka i qesin, qekjo po me plas!

Mu nuk po mi kthen fjalt e shoqeve te veta ja kqyr storiet qka i qesin, qekjo po me plas! – Pershendetje histori te jetes jam ni vajz 21 vjeqare ekam nje semundje dhe jom e merzitun shum nga jeta sa do doja te mos egzistoja ahh sa do te doja shum, historia ime asht kjo klas 12 jam njoftu me nje djal kemi fol si shok shum vite po ma von me lypke me hy lidhje per srz edhe pergjigja ime ka qen qdoher negative jo dhe aj me pyti pse gjith jo ni shanc pakten mema jep tha pse po pergjigjesh mas kaq shum perpjekje negativ i thash se un ekam nje semundje dhe smuj mu kan me ty edhe primare asht per mu ti bej prinderit krenar me mu te kryj shkoll she ta mposhti semundjen por ma bani ket semundje kemi me mposht bashk so kurgjo edhe un prej atyne fjalve u emocionova shum dhe lot mdulen prej gzimi se dikush po me pranon me ket semundje dhe fillum lidhjes ka zgjat 2 vite lidhja jon viti par ka qen shum i mir viti i dyt jo i mir dul jasht aj zezen edhe ma bani nese je qajo qe mpret sfol me kerkon sdel me kerkon ka me kan un qaj qe ka met marr per gru edhe un normal e doja shum edhe ekam prit ja kam jap besen se ka me prit ashty ka ndodh po aj me tradhtojke me qika tjera kur dul jasht un ja falsha qdoher po i njejti sdryshojke sen kur erdh ks mas 1 viti dashti mem feju me fol me bab tem i kallxova babit po babi spranoj qe me fol me at se ma bani hala sje sheru niher e po lyp burr edhe ma bank prit edhe naj vit nashta ban ma mir edhe fejohni aj mveti qka tha baba yt i tregova tha a do me prit a thash po normal skem.qka bajm tjeter aj me tha me ik un ithash jo sja baj famljes tem ata ata qka kan hek me mu neper spitale tu nga mem sheru tu mi plotsu deshirat sja baj ata kurr e tona ma bani meta prish v…. nese don me kan me mu nese sem len meta prish kurr me mu ski me kan ma i thash sja marr ftyren familjes tem kurr e ruj nderin e familjes tem edhe pse tdu edhe mos met pa mos me kan me ty skom qka boj un zgjodha familjen jo at sja morra ftyren familjes tem me hup nderin po ok krejt kto kalun tash ket vit u njoftova me ni djal nga shkupi aj jeton gjermani edhe me kta perdit kemi fol me kamera nonstop deri von ka ardh tash jemi dal kemi pelqy njani tjetrin ikom kallxu babit se jom me ket te shkpit babi ka pranu me dal me fol me to po un jam fakulltet edhe skom mujt me shku ligjerata fakulltet arsye personale edhe tash per mej marr msimat qka kem msu ligjerata i shkruva ni kolegut me pyt po aj tha sjam kan fakulltet as un e mveti qka ka tre ka ti i thash kurgjo e ma bani aj vet e re si bukroshe kolegu edhe un si fola mo ky mi ka pasvordat e ja nisi mem bertit mem qortu pse i shkruve tha bukuroshe ta gjujti ju rrase muhabet edhe ma bajke boll mbertitke edhe un i thash spot shkruj ma met nervozu e lash pak si shkruva po tash asht puna se po rrin online spi kthen fjalt dje sod tuj shkru veq i she fjalt edhe si kthenn e shoqev veta ja kqyr storiet qka kan qit istagram mu smi kthen fjalt qekjo pom plas jam merzit shumm veq tu kajt po rri u mervozova me to per ket arsye edhe u smuva njonen an mu ka ba smuja jeta mu ka merzit tjetren an ky me qeto sjellje spo di qka me bo ju lutna me kshilloni diqka se spo muj vazhdoj ma qishty mu ka merzit jeta jom gjendje shum keqe ju lutna mos ofendoni se edhe ofendimet smuj i perballoj faleminderit te gjithve ju pershendes.