Mu femrat me lusin,e ti sykalteroshe nuk po me fol,do te bej yll nese ma jep nje mundesi... | Histori Të Jetës

Mu femrat me lusin,e ti sykalteroshe nuk po me fol,do te bej yll nese ma jep nje mundesi…

Mu femrat me lusin,e ti sykalteroshe nuk po me fol,do te bej yll nese ma jep nje mundesi…-Pershendetje un qe shkruj jam nje 37 vjeqar nga Kosova e buker . Rasisht njoha ni vajz u dashuruova ne te me gjith qenjen qe kam. Jam djal i pashem me krejt mirta jam ushtar ne nje shtet skandinav ! Momentalisht jam ne vendlidjen pas shum vitesh ,tash momentalisht jam ketu dhe nuk edi a do iko ma . Kur isha atje i dhash vetes ni misjon qe un do ta takoj ket femen te hishme te menqur me gjithqka tmir , po jo ende se takova ajo sma ep ni rast as me ba biseda as ni contakt te veten ,zbulova gjitha per te motra me zbuloj adresen e gjithqka per at femen , po e pa mundur biseda me te ,ajo esht comentuse e ksajna faqe te mrekullushme . E pash edhe live e percjella por ajo ishte aq serjoze sme shikoj i shkova pas ajo u ndal ne nje market e un smujta mu ngi tu e shiku i eca pas dhe e veshtrova vjedhurazi ajo asht aq e bukur aq me stil aq serjoze spata guxim apet me ju afru . I hypi makines e vosite aq shpej mu duk aq nervoze , i thash motres afro aty dhe pyete diqka para vetures. Motra u afru e pyeti oer ni lagje e ajo kaq ambel i tregoj !! Ma nuk e kam pa perveq asaj dite qe e percjella .Aedin qe mke hy ne gjak a e din qe ti mke ba me pa andrra me sy qel a e din qe asnjo so sikur ti . Pse me bllokon pse sma jep ni munsi me bo ni llaf me ty.Ti e ke jeten dhe gjitha spo du mi permen ato qe pom lendujn po nese don mu ba femne ma e lumtru ne bot un do met ba ty yll me menje te ndritur.Te lus jepma ni shanc ni munsi veq me pas contakt e bised.Spo livdona po a djn qe femnat vet em shenojn e vet me lusin e mu ma smintereson per asnjo perveq bukuroshes me sy kalter e me gjithqa qe duhet me i pas ni femer e bukur ,ajo me qmend kam pas femra bukura po kjo ka diqka qe hala pa e njoft mir mbani per veti me shkr**e e kur e di tash kush asht un du me u shkri ajo o zjarr ajo o ylli qe ban drit ajo o femne e andrrav te mia.Nese e lexon ket histori jepma ni munsi comunikim jepma ni munsi me bo ni llaf nashta mqetsohet shpirti . Sdi qa kam shkrum kam shum emocjon kam shum andrra me te do ta baj mat lumture. Ne bot ni bised me ta do ta paguaja me kumedi qa kam nevoj per at llij femne spaku ma pas shoqe nuk di njeher ma shum e ma von e kqyrim se ku do te dalim normalisht nese te dy pelqehemi dhe jemi te pajtimit per me pas diqka ma shum.