M'ka dal djali prej shpis

M’ka dal djali prej shpis m’ka lan vet si nje Nane te shkret, ne rruge po i dal pe luti mu kthy por…

M’ka dal djali prej shpis m’ka lan vet si nje Nane te shkret, ne rruge po i dal pe luti mu kthy por… – Pershendetje jam nje grua e martuar jetoj me burrin dhe i kam dy femij djem jetoj ne zvicer djali i madh mka dal prej shpis qe dy muaj jeton atje ne shtepin ku rrin femijet i ka 16 vjet jam mbet shum e hutuar perse djali shkoj atje kurse i ka prindt shum po me mundon kjo gje jam bet si nje nen pa krah si nje nen e hutuar me ka ven nje plag ne zemer e shof dhe i them o bir eja te shpija mos rri atje nuk mi ndeghon fjalet e mija as nuk i intereson per mu si nan qe jom e tina kam marr avokat per ket rast po shum kadal po shkon sdi si tja baj ta kthej te shpija o zot pi thom vetit zoti mi rujt ment kry po me duket se krejti ka harru ne shtepi i ka pas kushtet e mira jom kujdes per te sikur ta bej ni princ si don vet por kot e shof ndonjeher tu shku ne shkoll dhe i dal perpara ti flas te kthehet ne shtepi por jo kot se i flas me len ne rrug si nje nan e shkret qe e shof e nuk don te kthehet zemra po me qan po me duket as dielli nuk po nxen as jeta ska kuptim qaq shum e kam dasht por ai po ma kthen shpin e pom len o zot po a po shef more zot si rri un midis rrugve tu en e tu e lyp po spaska gha mat keqe se thmija mos met fol e mos met njoh sikur me she si nje nan qe spo e njeh po spaska ma keq vetem po e lus zotin te bana e fort te shkoj perpara kshtu me ghith forcat e mija qe i kam ta perballoj ket situat te jem e qet e te mos merzitem un mendjes teme i thom duhet te behem e fort tjeter nuk di qka te baj po ju lus nese keni ndjenja pak per nen me jepni nje keshill te pakten shruani veq dy fjal ju pershendes te gjithve.