Me genjeu qe kishte semundje vetem per te me braktis dhe te ik me tjetrin, per tu hakmarr ja kam prek motren ne... | Histori Të Jetës

Me genjeu qe kishte semundje vetem per te me braktis dhe te ik me tjetrin, per tu hakmarr ja kam prek motren ne…

Me genjeu qe kishte semundje vetem per te me braktis dhe te ik me tjetrin, per tu hakmarr ja kam prek motren ne… – Pershendetje Faqe e Nederuar shkruj nga nja fb i nje shoki tem..Historia Ime e Jetes shum e dhimbshme .. Jam nje djal afer t 30 si qdo i ri u dashurova ne nje Vajz ne vitin 2009 u takova me nje vajz kisha 21 vjet edhe ajo me tha i kam 19 a ne fakt kish qen 15 vjet po shum e pjekur ajo jetonte ne perndim nedersa une ne Kosov .. qdo vit qe vike ne pushim kam dal me ta e kam ndje veten shum te lumtur pa marrparasysh se kishim edhe keqkuptime ne vitin 2015 me tha jam shum smut e kam nje smundje t pa sherushme u merzita u lodha nga jeta aq shum u trishtova po thash cka t vjen nga zoti mirseardht .. mtha se per nje koh jam ne spital dhe nuk mund t shenojm .. a ne fakt kishte qen mashtrimm trillim i saj se ajo kish gjet dikend tjter .. kaloj koh dhe smu lajmru edhe i shkruva nje dit .. dhe po thot pse po ma lajmrohesh a din qe sa sje lajmru mos me sheno kurr ma ka marr fund ne mes teje dhe meje .. po ti vet me the se jam ne spital tha spo me intereson e ndrroj nr e gjitha … u lendova shum se jam i vetmi djal ne familje jam i vetem me dy prind u merzita aq shum sa qe nuk me intresoj asgje e humba punen i humba t gjitha nga trishtimi … dhe nje dit diku shpalu rrjetet sociale pe sho se motra e saj kish qit story n kosov bashk me te e lumtur edhe buzqeshur thash me vete ndoshta ma heret ka qen pas dy dite pe sho kish qen ne pushime ne turki dhe vedosa ta kerkoj vetem pergjigjen pse me braktisi ? Hapa nje rrjet social fake me emer t saj dhe me foto t saj qe i kisha t rujten ne sirtarin tim .. befasisht me vjen nje emer me shkrun dhe me ban ti je fake kjo o e dashura jem pse ban ksi sene … mu terrun syt kur tha ai ashtu po e pys at djalin nga je ti po me tregon .. po me dergon foto me ta bashk… as nje her ne jeten time sjam ndi ma keq .. i thash dua t takohem me ty ti djal tha edhe une me ty se i qet fotot e femres t huj ne fb .. nga ana materiale jam shum i fort edhe kam edhe rreth t gjan .. nisna ne takim me shok t mi i thash e kam ni super problem ai i shkon vet i 3ti un vet i 12ti dhe si hyra ne at vend ai u ngrit ne kemb .. po flas me ta si burrrat po me tregon ai se o me ta qe 3 vjet se eshte ne prag t fejeses me ta .. dhe pi tregoj une t gjitha foto me ta biseda me ta sms nga ajo u tmerru edhe ai kur e pa pe thirr ai ne tel me video .. po kur me ka pa mu me ta i ra t fikt …dhe aty per aty murr fund lidhje mes tyre .. po me thrret ntel duke qajt kam gabu .. dhe nga tirshtimi i thash ke gabu tash kjo le te jet ne ndergjegjen tane po mos harro ket tradhti kam me ta kthy ne menyren ma t keqe thjesht kam met ba mu ndi keq qysh mke ba ti mu sepse mu zemra mu ka thy ne 100 copa edhe kom me bo tpamunduren qe edhe ti mu ndje ashtu ndoshta do ta humbi kohen pas teje po kam me te lendu aq shum se qe ki me ndi dhimbje .. keshtu qe e kam prek ne familje t saj ne moter t saj .. edhe i kam than jemi 1 me 1 une jeten tem tash me rreth tem e tash ajo me vujtje le ta qon jeten thjesht e meriton .. mfalni qe zgjata kaq shum ..