Mbeta pa familje, Agja me dergoi ne jetimore por kerceva nga kati 3 theva doren, dola ne rruge si lyps! | Histori Të Jetës

familje

Mbeta pa familje, Agja me dergoi ne jetimore por kerceva nga kati 3 theva doren, dola ne rruge si lyps!

Mbeta pa familje, kur Agja me dergoi ne jetimore kerceva nga kati 3 theva doren, dola ne rruge si lyps! – Pershendetje te gjitheve! Po du me tregu edhe une ni histori timen te jetes. Babi me kishte vdek pa lind une mami na kishte lan osht martue se kom njoft kurr. Dy motrat me vdiqen ndersa mu agja me dergoi ne jetimore qendrova 3 muaj nje dit vendosa te ik nga dritarja kerceva nga 3 kat e theva doren lendime tjera qendroja ne rrug si nje lyps ishte dimer nje plak me pyt per prinder qe si kom aj skishte femij me adaptoi me dergoi ne itali ishte i pasur me edukoj nje dit vdiq pasurin ma kishte lan mua pas nje kohe erdha ne KS takova agjen me bindi te kthehem tek ai ja ndertova 2 shtepi i bleva vetur hapi firm nje dit ne msn bisedoja me nje fm dhe u dashurova ne ta kaluam shum vite e doja ma shum se jeten i te agjes me uroi fat nje dit familja saj e kishin fejuar pa deshir mu duk jeta mori fund. Por prap folshim ishum kontakt e doisha um doike nje dit agja kishte degjuar qe osht e fejuar dhe ma ndaloi te foli me ta un ne sy te asaj folsha si nuk ka ndodh gje mbas nje kohe agja e kuptoi me tha zgjith ata ose kta un pa menduar 2 her i thash ata ja gjuita paret e gjdo gja dola nga shtepia rrisha rrugve pa hanger pa pir me dit vendosa nga gjakova te nisem kamb per mitrovic ta takoi jeten tem bas shum ditve mbrriva oren 22. Skisha bateri te nje auto larje gjeta adapter e mbusha telin bateri e thirra x tel i tregoj jom aty u gzua pa mas nuk me besoike menxi rrisha ne kam u takum tinxo familjes sej me dergoi ne dhomen e sai kaloi nata shum shpeit, mengjes ika pa e vreit as kush te nesermen e kupto babi x dhe me fut oborr me kercenoet do ta boi kshty ashty un skisha frik as pak e maltretute x para meje doisha mu qmend skisha qfar boi me largun prej shpis po ashtu edhe me maltretuen shume se nuk mujsha une me u mbrojt me 3-4 veta tjere isha shum i lendum mbas nje kohe mbrriva gjakov agja e kishte kuptu at skandal u kapum mu perla me plagoi ne kembe, un pa dashje e qellova ne gjoks ne mbrojtje ndodhi aksident u lirova nga burgu mar tel x personi me tha mes um pengo jom fejuar kalun shum vite pa e par nje dit e pava rasisht krejt trupi mu dridhke ish e njejta si fillim qe nuk ishte fejuar un kurr se harrova ende e dua si diten e par po ajo osht ne lidhje me tjetrin e takoi veq kur i dergoi ndoi gje shoqes saj permes saj saher um fol un mbes pa fjal dridhna e dua ma shum se gjdo gja pata lidhje tjera smujta mej vazhdu krejt kohen e kom mendje ata tentova me lendu veten shum her po kot smuj me dashuru as ni fm tjeter e sho nganiher zemra don me qaf me puth nuk osht me mu un jetoi vet gjdo nat dit me lot me hapa gjumit gjdo nat vitet kan kalu por dashuria per ta su shu veq u rrit jom gjendje me jap jeten per ta kom vendos diten qe dot bahet ajo nuse un do te shkoj te tentoj ta bind qe me mu kthy apet por nuk e di a ka me me pranu ma!