fbpx

Ma mori virgjinitetin dhe me tha “Hajt se su bo nami”, I thash s ki qare pa me marr ose te…


Ma mori virgjinitetin dhe me tha “Hajt se su bo nami”, I thash s ki qare pa me marr ose te… – Mirmbrema anonime ju lutem. Jam nje vajz 18 vjeqare edhe un si te tjeret kam probleme po per mu ky asht problem shum i madh. Kam qen me ni djal ne lidhje dej sa pranova mu kan na bashk desh u tranojke me mu ski mu kan gabim. Per veti e dojsha shum edhe mu u doke qe po m don nejse mas seneve qe kan ndodh pe shof qe ni njeri qe t don s ti ban. 6 muajt e pare u kan shum mir rrall jemi perla edhe nese jemi perla jan kan per sene t vogla te cilat apet skan ba qe mos me fol na e mu idhnu.. mas 6 muajve m tha po du mu da largomu mu un jam haram djal mos um duj urrejem .. un i kum than jo sdu ndasht t du qeshtu qysh je edhe s folem sdisa un i shkrujsha aj hiq mas ni kohe t shkurt mshkrujti me vetke qysh je e qeshtu folshem edhe m thojke jam merzit ti a je merzit per mu i thash po edhe i thash pse sjemi bashk m tha se di! Apet u pajtum smujsha pa ta amo s shkoj shum kejt ndryshoj nuk e njifsha ma i shkrujke kusherines teme shum sene un jam kan me ta per ty kum desht me dit ma shum per ty e tjera .. ju idhnova un tanii edhe kusherinave per ta se kish arsye edhe asaj mos mi fol me ni far mnyre edhe ajo i bajke do gjeste qe aj mi shku permas nashta edhe mu ka dok amo jo jan sene qe mun mi vrejt gjithkush edhe qeshtu na shkojke her pajtushem her idhnushem un pranojsha se e dojsha edhe nuk kum desht mu kan tjeterkush n jet teme amo edhe aj mshtike me besu qe ka desht veq me provoku nejse dikur u lodha ma pi tina edhe i thash ma hiq spo du ma kurgja me pas me ty e pa edhe vet qe tash ska ma kurgja po m shkrun po m thot po vi neser te shpija jote un niher s besojsha edhe m tha dil folem ja erdha tash un jo ai po dola mi fol edhe si krejta menova qee u ba miir ma e kuptoj qe ska ma me ba hajgare po m fol amo isha ngat shpis edhe u largum pi atyhit edhe m qoj n shpi t vet edhe u ba ajo pun ma un jo aj po njejt si sod si neser si mas 1 jave edhe sdi qka m bani m qiti uj me pi e pash qe sjam mir edhe po vi niher kurgja kur pi tham per neser qe pat me ardh n shpi tem po mthot hajt se na sen skemi ba ja nisi e mi ndrru llafet un u nervozova u munojke me shti me besu qe sen skemi ba edhe pse e disha shum mir qka u ba un i thash vjen ti nese jo un i kallxoj qka u ba me mu mtha ti s gucon me fol kurgja se un stfoli kurr edhe ma sum ka shkru masi u ba gjith kjo mora vesh qe pernime haram asht miret me pun t keqe edhe me mu e ka pas me pas perfitim pi meje ose ma qart me m shit edhe te shokt e vet amo mu kan aj i pari un pshtova pi tina nuk dal vet kerkun edhe pse rrall dal gjith me dikan qaq qe edhe tutna pi tina tash problemi jem asht qe un ma sjam qysh duhet mu kan ni qik n mosh teme edhe du mu largu larg pi kejtve shtir e kam ktu edhe normal nuk muj ma me gjet kerkan qe m pranon mu qeshtu qysh jam edhe qe ka me mnimu me harru qka mka ba aj – Faleminderit.

';